Alternatifim Cafe

Eşim ve Ben İnsan Sevmiyoruz!

Discussion started on Magazin

Kanal D'de yayınlanan İclal Aydın'ın sunduğu 'Hayat Ağacı' programına konuk olan Okan Bayülgen, kızı İstanbul ve evliliğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Ünlü şovmen ne kendisinin, ne eşinin, ne de evdekilerin kızını fazla öpmediğini, sokakta da buna izin vermediğini söyledi ve ekledi;

"Biz soğuk tipleriz, insan sevmiyoruz Bu, iki kişinin aşkı. Evimize kimse gelmesin, böyle mutluyuz"

Kadın diktasını kabul etmiş bir adam olduğunu söyleyen ünlü şovmen şöyle devam etti: "Eşim, kızım, kayınvalidem ve bakıcımızla evde altı kadın yaşıyor. Mutfakta bir sandalyem, klozette ve yatakta bir yerim var. Bu üç yerde sorun çıkarmadan oturuyorum..."

Çok kıskanç olduğunu ifade eden Bayülgen şöyle devam etti: "Eşim de kıskanç. Ama benim kıskançlığım, ne ona ne kendime hayatı zindan etmek değil. Kıskanmakta mesele yok, kendi içinde istediğin kadar kıskanabilirsin. Geçmişte büyük kıskançlıklarım oldu, çok büyük kıskançlık tepkilerine de uğradım."
#1 - Eylül 25 2010, 20:28:14
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Okan Bayülgen var diye izledim.
program güzel aslında. çok samimi.
ailecek soğuğuz dedi. İstanbul'u da kattı.
benim gibi bakıyor. soğuk dediii (:
#2 - Eylül 25 2010, 20:49:10

okanda seni örnek aldığını söylüyormuş sağda solda laf aramızda.
#3 - Eylül 26 2010, 14:59:24

bebeğinden bahsediyoruz İstanbul ?
anlama problemi yaşıyorsan başkaa tabii.
hey allahım yaa sabıırr.
#4 - Eylül 26 2010, 22:43:30
« Son Düzenleme: Eylül 26 2010, 22:46:26 Gönderen: Pınar. »

anlama problemi yaşıyorum başka tabi.
#5 - Eylül 28 2010, 22:15:07

Ben de sevmiyorum. Mideme dokunuyor.
#6 - Eylül 28 2010, 23:14:49

Hak veriyorum tabi adama da , ben yine de Okan'ı sevmiyorum. Böyle diyerek aslında bu gerzek kendisini çok entel havalarına sokuyo ya da öyle sanıyor işte ne bileyim. Pis adam ya nefret ediyorum.
#7 - Ekim 01 2010, 13:24:37
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.