Alternatifim Cafe

Bedük Kylie Minogue'u solladı!

Discussion started on Magazin

Dans müziğin öncü ismi Bedük, Amerika'da müzik listelerinde zirveye doğru emin adımlarla ilerliyor. Dünyaca ünlü yıldızların yarıştığı college radyoları sıralamalarında ise rakiplerini geride bırakarak 14'üncü sıraya yerleşti.

Son albümü 'GO' ile Türkiye'de büyük başarı kazanan Bedük, yurtdışının dikkatini çekmiş ve Columbia Records ile anlaşma imzalamıştı. Amerikan müzik listelerine 37'inci sıradan girdiği andan itibaren yükleşini devam ettiren Bedük, college radyoları sıralamasında da 14'üncü sıraya yerleşti. Rakiplerinden Chemical Brothers birinci sıra da yer alırken, dünyaca ünlü yıldız Kylie Minogue 21. sırada kaldı.

Bedük bu başarısıyla, Türklerin popüler müzik arenasında dünyaya açılan kapısı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Albümünün ve isminin Türkiye'deki başarılı grafiği kadar yurtdışında da kazandığı başarıların onu daha fazla motive ettiğini ve her adımda daha iyisini yapması için ona güç verdiğini söyleyen Bedük, Kasım da tüm dünya ile birlikte Türkiye'de çıkartacağı BEDÜK-REMIXED albümünün müjdesini verdi.

Kimse ile kavgası olmadığını sürekli çalıştığını söyleyen Bedük, "Kendimi gereksiz polemiklerden uzak tutarak enerjimi işime harcıyorum ve müzik ile uğraşan herkese bunu tavsiye ediyorum. Zamanlarını müziğe ayırsalar Türkiye olarak dünyada daha da iyi yerlere geleceğimizden eminim" dedi.
#1 - Eylül 25 2010, 20:29:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bedük yaa! Tarkan yanında halt etmiş.
#2 - Ekim 01 2010, 13:25:09
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.