Alternatifim Cafe

bugün neyi hatırladın??

Discussion started on Kişisel

önce ben... liseye ilk başladığım günü..o güne geri dönsem keşkeee tam şimdii şu an
#1 - Eylül 22 2010, 11:42:22
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

çocukken teyzenin kafasına attığımız saksı. hey gidi.
#2 - Eylül 22 2010, 13:55:25
Programmer: CS3-CS4

eskiden nekadar iğrenç espiriler yaptığımıı öğğğ... okumak faydalı derlerdi de inanmazdm...
#3 - Eylül 24 2010, 17:39:39
bir ilişkide araya özlem girsin iyidir, ilişki kuvvetlenir falan diye düşünülür ama araya sadece özlem girmez! buse girer, selin girer, melis girer, ece girer... girerde girer =)

saatlerce bu sitede online kadığımızı (:
#4 - Şubat 03 2011, 23:10:43

76 gün gibi bir süreyi görünce  ne de güzel dediğimi :P
#5 - Şubat 03 2011, 23:14:22
İnsan isterse yolunu bulur , istemezse bahanesini ...

küçükken bi tek benim aterim vardı mahallede. gö.tüm kalkardı. kng o gildi.
#6 - Şubat 03 2011, 23:15:13
Programmer: CS3-CS4

2 ocak kıvırcık ali, 2 şubat defne joy foster, 2 mart ? *****************
#7 - Şubat 04 2011, 14:31:22
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Küçükken bi kuşum vardı konuşuyordu adı Cicikuştu.Babam alkollü halde gelip kuşumu ceyranda bırakmıştı.Oysa ne severdim ben onu hasta olduğum zamanlarda yanına gidip "Cicikuş ben hastayım biliyon mu?" dermişim.Şimdi anneme bi kuş daha alalım besleyelim diyorum, "Olmaz hayvan ölüyor bakamıyoruz günaha giriyoruz" diyor.O da haklı aslında.Ah be Cicikuşum ne özledim seni de babamıda.İkiniz de kıymetlimdiniz.  :S
#8 - Şubat 07 2011, 00:56:38

küçükken izlediğimiz her diziden kendimize oyun çıkartırdık..ruhsar vardı ozamanlar powerrangers vrrdı çılgın bediş vardı :)))
#9 - Şubat 10 2011, 17:23:38

2 genç 4 yıl önceki aşk.Çocuğun annesi ayırmaya çalışır çünkü aralarında uçurumlar kadar farklılıklar vardır.Kız sürekli çocuğun annesine çicekler filan yollar.Çocuk en sonunda dayanamaz kendini denize atar,kurtarırlar vs. Annesi bir müddet sonra ayrıldıklarını zanneder 4 yıl öyle akıp gider.Aslında ikisi içinde hiç bişey bitmemiştir.Son sürat devam ederler severler birbirlerini.İyi halt ederler.Gökten 3 elma düşer ...

İnanmıyorum çocuk sana,bu sen olamazsın.
#10 - Şubat 15 2011, 01:11:05
Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/iiu2og seninki kaç santim?

Gunes ve Ay

3 sene öncesini hatırladım her sene olduğu gibi. 14 yaşındaki saf ve temiz ve masum halimi.
Bir de küçükken ağlamamak için kendimi sıktığımda boğazımın acıdığını söylerdim anneme. O da sıkma ağla derdi. Pek bi gururluydum tabi. Bugün yine boğazım acıyınca gençliğim geldi aklıma. Hala gururluyuz hani.
#11 - Şubat 15 2011, 01:34:46

2 ocak kıvırcık ali, 2 şubat defne joy foster, 2 mart ? *****************
BEN BEN LÜTFEN BEN 2 MART BEN O TALİHLİ BEN OLAYIM LÜTFEN BEEEN
#12 - Şubat 15 2011, 18:34:50

2 MART ?? BUGÜN SIRA BENİMDİ !!!
#13 - Mart 02 2011, 09:42:38

Çok unutkanım bu ara ,  herşeyi unutuyorum..
Çok hararetli bir muhabbetin ortasında anlatacağım bir şey bile 1 saniye ile uçup gidiyor.

Ve çok sık oluyor,  erken yaşta alzheimer dan öleceğim sanırsam ...

Ama 

Yer6_mafiası geldi hatırıma bugün  :)
fan club ve birlikler bölümüne  hip-hop birliği kurması falan.  :)
Üyeler listesinde aradım üyeliği duruyor mu diye,
kurcaladım eski profilleri .
2006  - 2007  arkadaşlıkları güzeldi be  :)

Kulakların çınlasın Burchak   (6)
#14 - Ekim 09 2015, 16:51:15
bir varmI$
bir yokmu$

Bu siteye kayıt olmama sebep olan çocuğu hatırladım şimdi. (6)
#15 - Ekim 11 2015, 23:52:58
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.