Alternatifim Cafe

25 yaşında 10 çocuk babası

Discussion started on Haberler

İngiltere'de bir adam aynı anda dokuzuncu ve onuncu çocuğuna sahip olmaya hazırlanıyor. Ancak sanıldığı gibi bu çocuklar ikiz değil, iki farklı anneden.

Sunderland kentinde yaşayan 25 yaşındaki Keith MacDonald adındaki adam ilk kez 15 yaşında baba oldu. O yaşından itibaren evlilik dışı ilişkilerden çocuk sahibi olmaya devam eden MacDonald, doğan tüm çocuklarını evlatlıktan reddetti.

Çocukların ve annelerinin bakımını devlet üstlendiği için, çocukların her birinin 16 yaşını doldurduğu gün devlete maliyetleri 2 milyon sterlini (4,661 milyon TL) bulacak.

MacDonald'ın dokuzuncu ve onuncu çocuklarını doğurmak üzere olan iki kadın, doğuma altı hafta kaldığını belirtti. Bu kadınlardan biri olan 19 yaşındaki güzellik uzmanı Sarah Armstrong, "Eğer bana doğru şekilde davranırsa geçmiş geçmişte kalır" dedi.

İngiliz basını, sevgilileriyle otobüste tanıştığını söyleyen Keith'i hemen sayfalarına taşıdı.

ANNELER FARKLI, BABA FARKLI KONUŞUYOR
Diğer çocuğun sahibi 24 yaşındaki Daniel Little ise, MacDonald hakkındaki gerçekleri bir hafta önce öğrenmiş: "Keith ile bir aile kuracağız. Kötü bir geçmişi olmuş ama tüm olanları unutmak ve ona ikinci bir şans vermek istiyorum" dedi.

Altı hafta içinde 10 çocuklu bir baba olmaya hazırlanan Keith ise, "Bugüne kadar hiçbir çocuğumu reddetmedim çünkü onlar benim. Ama Danielle ile Sarah ile hiç yatmadım ve onların çocukları benim üzerime kakalamalarına izin vermeyeceğim" dedi.

Her iki kadını da tanıdığını kabul eden Keith, ikisiyle de cinsel ilişkiye girdiğini reddetti.
(Hürriyet)
#1 - Eylül 21 2010, 18:21:25
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

OHA.
Daha ne diyeyim. Yahu nasıl bir saçmalık haberdir bu. Resmen desteklenmiş yani. Bunun bence suç olması lazım, adamın hapise falan girmesi lazım arkadaşım. Bunu 'evlilik dışı çocuğu var' diye demiyorum gayet normal bir şey bu, fakat adam resmen alışkanlık haline getirmiş. Hem çocul yapıyo bir de evlatlıktan reddediyo.
senin mısnısktmnn çocuğu.
#2 - Eylül 24 2010, 19:36:58
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

yanlız hatunlar elemanı kurutmuşlar he. (6) iskeleti çıkmış.
#3 - Eylül 24 2010, 23:38:25
Programmer: CS3-CS4

Perfect Circle

Beline kuvvet.
#4 - Eylül 25 2010, 09:31:13

Tipe bak ya .. çirkin insanlar çocuk yapmasın dünya güzel olsun :D
#5 - Ağustos 15 2011, 22:02:46
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.