Alternatifim Cafe

Kocaelispor'a talip oldu, dayak yedi!

Discussion started on Spor Haberleri

Kocaelispor'a talip olan İzmirli işadamı Fuat Donay, Kocealispor Kulüp Başkanı Muammer Çelik ve tesis görevlileri tarafından dövüldü. Kanlar içinde kalan işadamının dolandırıcı olduğu bildirildi.

Alınan bilgiye göre; bugün Kocaelispor Tesisleri'nde buluşan Başkan Çelik ve İşadamı Donay, bir süre görüşme yaptı. Bir süre sonra Çelikin Fuat Donayı kolundan tutup konuşmak için bir köşeye götürmek isterken, Donayın "Sen benimle böyle konuşamazsın" demesi üzerine Muammer Çelikin Fuat Donaya tekme tokat vurmaya başladığı öğrenildi.

Kulüp çalışanları ve taraftarların da katıldığı kavga sonrası Fuat Donay ve yanındaki danışmanın kanlar içerisinde kaldı. Fuat Donayı tesislere gelen polis ekibi ile hastaneye kaldırıldı. Olaydan sonra Fuat Donay, Yenikent Polis Karakolu'na giderek şikayetçi oldu.
Olaydan sonra Kocaelispor tarafından basın mensuplarına şu mail atıldı; "Kocaelispor'u satın almak istediğini açıklayan Fuat Donay dolandırıcı çıktı. Tesislerde olay çıktı, basın mensupları tesislere bekleniyor."

Donay hastaneye kaldırılırken, Başkan Çelik olayla ilgili tesislerde basın açıklaması yapacak.
#1 - Eylül 18 2010, 00:48:50
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.