Alternatifim Cafe

Aramızı asla bozamazlar

Discussion started on Magazin

"Küçük Sırlar"da Merve Boluğur yüzünden Sinem Kobal'ın rolünün azaltıldığı öne sürüldü.

Sevilen dizi "Küçük Sırlar" hakkında bugüne dek birçok iddia ortaya atıldı. Bunlardan en dikkat çekeni, Merve Boluğur daha çok beğenildiği için Sinem Kobal'ın rolünün azaltıldığı ve ikilinin bu yüzden arasının açıldığıydı. Dizinin iki yıldızı Sinem Kobal ve Merve Boluğur bu iddialarla ilgili yatıkları açıklamada, "Biz çok iyi anlaşıyoruz, aramızdaki dostluğu kimse bozamaz" ifade ettiler.
#1 - Eylül 11 2010, 15:49:57
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Hevai

''Su'' rolü Sinem Kobal'a bir beden büyük gelmiş gibi görünüyor. Selenadaki halini aratmıyor.
Oysa Merve Boluğur rolünün hakkından iyi geliyor. Hırçın kız rolünün üstesinden başarıyla gelebiliyor. Gerçekten de çok iyi oynuyor.
#2 - Eylül 11 2010, 17:59:54

Perfect Circle

Gossip Girl'de de Serena'nın öyle pek bir baskınlığı oldugu söylenemez. Orjinale kıyasla Sinem Kobal gayet tadında, ancak Merve hanımın -bilmem senaryodan ötürü mü- bu işi baya abarttıgı söylenebilir.
#3 - Eylül 11 2010, 18:44:09

derjavin

Al birini vur ötekine.
#4 - Eylül 11 2010, 19:49:24

Zeitgeist

Dadı'yı çok izlerdim, hey gidi. Yıllar geçmesine rağmen Sinem Kobal'da zerre gelişme yok. Hala aynı.
#5 - Eylül 11 2010, 21:20:39

rolünün az olması gayet iyi bence.
zira kimse sinemin o tuhaf gözlerini ve tuhaf bakıslarını görmek istemiyordur.
e oyunculuk desen zerre yok.
öylesi daha güzel yani.
ve merve sana iki çift lafım var; aramızı bozamazlar ne ya? olaya san,söhret,para girince babasını tanımıyor insanlar. sinem böyle bi acıklama yapsa bile senin katılmamanı beklerdim. cünkü sinem zaten mal.
#6 - Eylül 12 2010, 02:12:56

merve çok abartılı oynuo hakkını verio vermio umrum değil demir ve çet için izliyorum o kadarcık.
#7 - Eylül 13 2010, 19:41:12
'

arsenik

Mervenin şu duruşu ve bakışı bitiriyor beni. :ç
#8 - Eylül 13 2010, 19:47:31

Su besleme gibi lan.
Ayşegül havada karada sever.
#9 - Eylül 13 2010, 23:05:13

Ay iyi ki Sinemle alakalı bir haber çıktı şimdi herkes ona bindirir. Yahu ikisi de oynuyor ve bence ikisi de çok iyi rol yapamıyor şuan için. Merve de pek doğal durmuyor rolunde.
#10 - Eylül 15 2010, 09:39:18
 Aşktan yana kapıyorum kalbimi ,
Sevmek bana göre değil!
Kalbimi kilitliyorum sandığıma , mantığıma merhaba.. :artis
Elif'im :bite

Küçük Sırlar mı izliyosunuz lan hepiniz (6)
#11 - Eylül 15 2010, 12:13:43

Küçük Sırlar mı izliyosunuz lan hepiniz (6)

Müdür şimdi şöyle oluyor Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde bir araya gelmeyen kalabalık olarak bölükteki tüm elemanlar bu dizinin karşısına geçiyoruz olduğu akşamları. Kim gelirse gelsin bizim bölükteki en şeş beşe bile sorsalar bu diziyle ilgili birşey tüm ayrıntılardan bahsedebilir. Okuma yazması olmayan dahi sayfalarca yorum çıkarabilir bu konuda, oyuncu tahlili, senaryo aksaklığı vs. Senaristin bilmediği şeyleri biliyoruz lan! Ehem , efendim cidden neden böyle oldu bilmiyoruz ama bu diziyi harbiden çok pis takip ediyoruz. Tekrarlarının trajı dahi yüksek bizim buralarda.

Ayşegül iyi bence eleştirmeyin orasından burasından.
#12 - Eylül 15 2010, 12:35:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.