Alternatifim Cafe

Lady Gaga için cinsiyetini değiştirecek!

Discussion started on Haberler

Bulgaristan'da bir adam, hayranı olduğu Lady Gaga'ya benzemek için bıçak altına yatmaya kararı aldı.

Dünya listelerini kasıp kavuran parçalarıyla kısa zamanda ünlenen İtalyan asıllı ABD'li şarkıcı Lady Gaga'nın hayranı olan Penio Dasklov adlı Bulgar adam, Gaga'ya benzemek için cinsiyetini değiştirmeye karar verdi.

Ancak Dasklov'un Gaga hayranlığı burada sona ermiyor. Çılgın hayran, Gaga'ya benzemek için gireceği cinsiyet değiştirme ve estetik ameliyatlardan sonra Gaga'yla düet yapmak istediğini söyledi.

HAYALİ DÜET YAPMAK
Katıldığı Büyük Birader yarışmasıyla Bulgaristan'da ün kazanan Dasklov, hayallerinin kadını Gaga'ya benzemek için elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi. 24 yaşındaki adam, "Kendisini sunma tarzına bayılıyorum, o yüzden ameliyatımın ardından ne tam bir erkek, ne de tam bir kadın olacağım" dedi.

Dasklov, "Şimdiden menajerleriyle görüştüm ve onlara uğradığım değişimin ardından Gaga'yla düet yapmak istediğimi söyledim" diye konuştu.
(hürriyet)
#1 - Eylül 05 2010, 21:37:08
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Geç kaldı bile .. zaten bence o kadının fazlalıkları var :D
#2 - Ağustos 15 2011, 22:25:53
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

kadın mı olcakmış?
#3 - Ağustos 15 2011, 23:54:56
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Ne yani...kestirecek mi kestirmeyecek mi...
(ahah, niye bi erkek penisinden vazgeçer ki, cevabı bu olmamalı :/....)
#4 - Ağustos 16 2011, 00:41:01

yuh ya :D manyaklığın böylesi :D
#5 - Ağustos 21 2011, 16:59:28
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.