Alternatifim Cafe

Savunmaya Rijkaard ayarı!

Discussion started on Galatasaray

Spor Toto Süper Ligin ilk üç haftasında en fazla gol yiyen 6 takımdan biri olan Galatasaray'da Frank Rijkaard defansa operasyon yapmak için kolları sıvadı.

Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre; Hollandalı teknik adamın, yeni transfer Insua ile sakatlığı tamamen geçen Sabri'yi Gaziantepspor maçında takıma monte edeceği öğrenildi.

Insua defansın sol tarafından oynarken, Hakan Balta'nın sakatlığı yüzünden Servet Çetin'in yeniden stoper mevkiinde oynatılması bekleniyor. Servet'i yedek kulübesine çekecek olan Rijkaard'ın, sağ tarafta da Ali Turan'ın yerine Sabri'yi oynatması bekleniyor.

Hollandalı teknik adamın henüz maç eksiği olan yeni transfer Misimoviç'i, Gaziantepspor maçının ikinci yarısında oynatacağı bildirildi.

Öte yandan Galatasaray'da sakatlıkları süren Çağlar Birinci ile Juan Pablo Pino saha çalışmalarına başladı. İki futbolcunun da 9. hafta oynanacak Fenerbahçe derbisine kadar tam olarak hazır hale geleceği öğrenildi.

---

hadi bakalım Insua. İlk maçında gözler sana odaklı.
#1 - Eylül 08 2010, 02:06:51
Programmer: CS3-CS4

Perfect Circle

Çok sakatlanma olmasına bağlıyordum ama adamın başarısından şüphe ediyorum artık.
#2 - Eylül 08 2010, 19:23:36

sakatlanma derken defans bölgesi için mi diyorsun? defans da pek bir sorunumuz yok. sadece sağ kanat ölü durumda şu an ama sabri düzeldi çok şükür. rijkaard a suç buluyorlar ama oyunculardada var be kardeşim. sadece serdar özkan konusunda rijkaarda çok kızıyorum. çok yanlış bir seçim.
#3 - Eylül 08 2010, 20:07:37
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.