Alternatifim Cafe

Feraşe

Discussion started on Alternatif Üyeler

Any_one

gece kelebeği.
Hande açmıştı konusunu ama üyeliğini sildirince gitmiş. çoğunuz buradan yeni öğrenmiş bile olabilirsiniz bu durumu, evet çok üzücü, evet sitenin sahibesi gitti...

Feraşe'ye geçersek, nicki pek bir orijinal, anlamı da güzel fakat efendim okunuşa geldik mi kendimi "fahişe" diyor gibi hissediyorum. kendine taktığı ad bile ironik işte.
bi'gün topluya aldılar beni benden habersiz, sonra bir baktım eklemiş, sonra facebookta da eklemiş. orada ekleyince zaten tanışmış gibi oluyosun. ne yazık.
deli ya, kimim neyim bilmeden benimle konuşmaya başladı. ben de deliyim ya hiç garip gelmeden ben de konuşuyorum bununla, ama sanki 4 yıllık arkadaşmışız gibi konuşuyoruz. 4 yıl aynı sınıfta okumuşuz biz, öyle bir havamız vardı. taa ki dün geceye kadar. o kadar güldük, paylaştık, hâlâ yaşlarımızı, kilomuzu, nerede oturduğumuzu ve cinsiyetlerimizi bilmiyoruz. işte dün gece açıldı bir yerden konu ben dedim ki "12 yaşındaki kızların yüzünde bir salaklık oluyor." o demez mi "yoo bende yok o". dedim pot kırdım sonunda, meğer 12 yaşındaymış kızımız. "aa ben seni benimle yaşıt biliyordum ama" (gülüşmeler) "sen kaç yaşındasın ki" (gülüşmeler) sonunda 25 yaşında bir adam olduğumu öğrendi. ya ben çok çocuksu ve top bir adamım ya da bu kızımız erkeksi ve çok olgun bir bayan. neyse sonra kilosunu öğrendim ona da şok oldum ve orada koptu ipler, 40 kiloymuş. ben 95 kiloyken 40 kilo olan bir bayanla takılamam ne yazık ki, üzülerek belirtiyorum ki dün gece bitirdim ilişkimi. keşke hiç tanışmasaymışız... tanışmadan önceki sanki yaşıtmışız, aynı cinsiyettenmişiz, aynı kilodaymışız gibi konuştuğumuz günleri özleyeceğim Feraşe'm...

(ilişkiyi bitirirken bile asılmak)

ps: konusunu açtığım ikinci kişidir. ehem.
#1 - Ağustos 28 2010, 17:56:21
« Son Düzenleme: Ağustos 28 2010, 19:30:26 Gönderen: Netoçka Nezvanova »

Any_one

"...artık ayrıldık, aşkımız bir rüzgâr gibi geçti!
aşkımız bir günahtı, ve bir yaz günü bitti!
unut sana yazdıklarımı ve unut sevişmelerimizi
memelerini geri al ve geri ver penisimi... "

wth? ...
#2 - Ağustos 30 2010, 06:37:40

Any_one

nasıl bir insanınız. ben şaşırıyoruz. hayatıma girdiğiniz için tşk.
#3 - Ekim 30 2010, 20:33:43

Any_one

seninle saçmalamak dünyanın en güzel şeylerinden panpa. türkümüzü armağan ederek çıkayım artık bu konudan. day madafaka day...

bir de  bir ara seninle klip çekmek istiyorum panpikolata. sen erkek kılığına gir, ben kız kılığına gireyim.  cinsiyet değiştirelim. seksi fotoğraflarını bir ben görüyorum burda yayarım!  atıp durma yalarım! atıp tutma. tuttum kadının neresinden. ah. saçmalayamadım, çünkü şu an fotoğraflarının etkisindeyim. neyse, usta sensin zaten. iyi akş.
#4 - Ekim 30 2010, 20:58:04

Any_one

çüş artık.

(ve kopmak ve kopmak ve kopmak)
#5 - Ekim 30 2010, 21:00:40

Any_one

selahattin, sabahattin, sabahat. bu ğö garşo yok artık. üç garip diyecektim panpa oyoy. üç garip insanı hayatıma sokup, hayatıma soktuğu için çok tşklr diliyorum kendisine. -evet, sen soktun onları hayatıma, sen!!-
#6 - Kasım 15 2010, 20:57:46

Any_one

ayağında harley davidson botuyla, üstünde ayı gibi D&G yazan dolce gabbana kıyafetleriyle 1 mayıs eylemine katılmış olan ergenin ta kendisidir. cumhuriyet bayramlarını da kızıl ordunun marşlarıyla kutlarmış. buseler.
#7 - Kasım 26 2010, 20:21:36

Any_one

bendeki değişimleri her gün fark edebilen feraşe bu.
"noldu sana"
"sana noldu"
"bişey olmuş sana"
"noldu pamka"
"bişey olmuş"
"pamka noldu"

okulda bütün gün siya siyabend dinleyip ruh gibi dolaşıyorum sayende daha ne olacak pankeee!

kimsenin peşinden koşamadığım bu süreçte, peşimden koşup bana dostluk yaptığından dolay (pipimde gözü var aslında, ondan hepsi) çok mesudum. bizim okulda olaydın da, ezeydim seni. o değil de, sınıfını benimsedim, bir sürü arkadaş hatta sevgili bulacağım kendime onun sınıfından (güzel kızlar var vesselam).
çok kıskanıyorum fakat, benim hiç öyle bir sınıfım olmadı. hep seviyesizce tartışan, haremlik selamlık diye ikiye bölünen sınıflarım oldu lise boyunca. erkekleri erkekliğine çok düşkün olduğundan aralarına almıyor kızları, ben de kızsız kalıyorum (gözüm doldu).-yalanınbokunuçıkarmakbirazıdoğruolmak- kızları pısırık çıkar ilişkisininbokunu çıkarmış türden falan. erkekli kızlı herkes aşağılama derdinde birbirini. halbuki hepsi birbirinden salak. akıkık. -çokdoğrukonuşmak- ben de isterdim rep klip çeken dostlarıma yardım amaçlı klipte "di mi hasan" diyerek kafamı göstermeyi halbuki... burası benim içimi dökme sayfam mı oldu ne oldu neyse.

yokluğunu çok hissediyorum burada, olsaydın nasıl olurdu var yaaa. gaybara falan giderdik kıps kıps. ben sana tarih, edebiyat, coğrafya, ingilizce, felsefe, psikoloji, mantık çalıştırırdım sen bana matematik ve fizik, kimya. pıpıpıpı.

yazık, acıyorum da sana seni seneye bırakacağımı falan sanıyorsun. arkadaşlığını kullanıp, seninle işim bitecek bir seneye sanıyorsun( ki öyle olacak evet) boOk öyle olacak! senin sömürülemeyecek kadar çok değerin var... (hayır, sadece sen sanıyorsun ki soğuduğum arkadaşlarımı ben bıraktım. onlar beni bıraktı diye soğudum lan bırakmazsan soğur muyum!!1!Bi!r!!    (parantez içinde uzun yazmak ve sonunda parantezi kapatmayı unutmak, sonradan fark etmek, bol bol önizlemek)

"tek çocuksun tabii sen soğursun tabii tek çocuksun"

sigaramın dumanını yüzüne üfledim, ufuğa selam kıps.
#8 - Aralık 06 2010, 20:28:09

Any_one

6 hayranın ziyaretçi olarak şu an konunu okuyor panka. ahah, beni de ünlü edeceksin. neyse. gece leylak ve tomurcuk kokuyor.
şarkı gibisin sen, herkesin bırakabildiği anda en büyük gücü veren şarkı gibisin, sana en benzeyen aynı zamanlarda destek olduğunuzdan haziranda ölmek zor. yüzüne, çenene dikkat et. sıkı giyin. (hep söylüyorum, yine söylüyorum)
#9 - Aralık 13 2010, 22:42:35

Any_one

öyle ki, kendisi "panpa" kelimesini nidalıktan çıkarıp, özel hale getirmiş ve sadece onun o kıdemde bulunmasını istemiştir. -kurduğum cümleye hayran kal he mi.- bu nedenle ben de ne zaman başka birine panpa demeye yeltensem bir duraklarım, o gelir aklıma, susarım. ne kadar salakça halbuki, neyse pampaaaaaa ekikik.

çeviri kitabı çıkaracaktı bir de, öyle güzel çeviriyor ki sözleri (ingilizce-türkçe, türkçe-ingilizce)... ...
#10 - Aralık 14 2010, 12:26:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.