Alternatifim Cafe

Annesini Bıçakladı Hem de Ne Gerekçeyle...

Discussion started on Haberler

'Sevgilimin evinde kalmama kızınca bıçakladım'

Antalya'da 12 yaşındaki kız çocuğu M.E., geceyi sevgilisinin evinde geçirdiği için kendisiyle tartışan annesi 35 yaşındaki E.E.'yi bıçakla yaraladı.

Olay bugün saat 15.00 sıralarında Zerdalilik Mahallesi, 1407 Sokak'taki Çağdaş Apartmanı'nda meydana geldi. Annesi E.E. ile birlikte yaşayan M.E., iddiaya göre dün gece erkek arkadaşının evinde kaldı. Öğle saatlerinde eve dönen M.E. ile annesi tartışmaya başladı. Tartışma sonunda M.E. annesini bacağından bıçakla yaraladı. Komşuları tarafından çağrılan taksiyle Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürülen E.E. tedaviye alınırken, polisi arayan kızı, "Annemi bıçakladım. Gelip beni alın" dedi. M.E. kız gözlem altına alınırken, yarası ağır olmayan E.E., tedavisinin ardından taburcu edildi.

M.E. kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Beni sinir etti, annemi bıçakladım. Dün gece sevgilimle birlikte kaldım. Aslında annem eve gelmeyeceğimi biliyordu, ama benimle bu yüzden kavga etmeye başladı. Ben de bıçakladım" dedi.

Yenikapı Polis Merkezi'ne götürülen ve eşinden daha önce boşandığı belirtilen E.E., "Kızımla tartıştık, beni bıçakladı. Ama insan evladından nasıl şikayetçi olur? Ben şikayetçi olmak istemiyorum" dedi.

M.E., sağlık kontrolünün ardından Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.
#1 - Ağustos 19 2010, 22:10:43
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

12 yaşındasın lan öhö ne sevgilisi ne evi yuh tabii tartışır o ana seninle.
#2 - Ağustos 20 2010, 01:28:35
Don't look so blue'

"12 yaşındaki" kısmı gördükten sonra okuma gereği duymadım.
#3 - Ağustos 27 2010, 17:45:06
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Zeitgeist

Bu kızı bana verin bi yolayım saçını başını. Şımarık insanlardan nefret ederim. :D
#4 - Ağustos 27 2010, 18:04:22

Kızını bana verin eğiteyim :D
#5 - Ağustos 15 2011, 22:36:56
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.