Alternatifim Cafe

İnternette Tanıştı, Evlendi!

Discussion started on Magazin

Popçu Zeynep Dizdar 1 ay önce internette tanıştığı kişiyle evlendi.

5 yıl boyunca birlikte olduğu sevgilisi menajer Erkin Karaman'ı Asena'ya kaptıran Zeynep Dizdar, üzerinden daha 1 ay geçmeden Facebook'da tanıştığı gençle nikah masasına oturdu…

Beylerbeyi'nde gerçekleşen düğün töreniyle hayatını Can Günay adlı bir turizm rehberi ile birleştiren Zeynep Dizdar, 7 Ağustos günü nikah memuruna "evet" dedi..

Magazinkolik'inhaberine göre evlilik haberlerini Facebook'da paylaşan çiçeği burnunda çiftin ilk tanıştıkları yerin de bu sosyal paylaşım sitesi Facebook olduğu iddia edildi.

Geçtiğimiz cumartesi günü Beylerbeyi'nden kalkan tekne ile Haydarpaşa'ya gidip nikah memurunu alan çift, denizin ortasında evlendi.
#1 - Ağustos 14 2010, 20:32:25

1 ay veriyorum. :I
#2 - Ağustos 14 2010, 21:22:43

Zeynep Dizdar ile Can Günay hiçbir şekilde Facebook'tan tanışarak evlenmemiştir.Bu haberin Facebookta tanışma kısmı yalandır.Zeynep Dizdar ile Can Günay yaklaşık 7 aydır tanışıyorlar ve Zeynep Dizdar'ın menejeri gerekli açıklamayı basın mensuplarına yapmıştır.
#3 - Ağustos 18 2010, 10:03:49

arsenik

Zeynep Dizdar ile Can Günay hiçbir şekilde Facebook'tan tanışarak evlenmemiştir.Bu haberin Facebookta tanışma kısmı yalandır.Zeynep Dizdar ile Can Günay yaklaşık 7 aydır tanışıyorlar ve Zeynep Dizdar'ın menejeri gerekli açıklamayı basın mensuplarına yapmıştır.
Çok ilgili gibi mi durduk?
#4 - Ağustos 18 2010, 13:00:47

Çok ilgili gibi mi durduk?

Kıskandı :d
#5 - Ağustos 18 2010, 13:02:03
« Son Düzenleme: Ağustos 18 2010, 13:02:17 Gönderen: SpecialBlood »
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Zeitgeist

Adam brody beyler, dağılalım.
#6 - Ağustos 18 2010, 13:06:59

adam skerticek dağılın beyler.
#7 - Ağustos 18 2010, 13:21:57
Programmer: CS3-CS4

Can Günay'ın dayıoğlu beyler.
#8 - Ağustos 22 2010, 01:49:25

Sanırım sadece bu açıklamayı yapmak için üye oldu siteye (6)
#9 - Ağustos 22 2010, 02:24:44

Şş sessizlik, adam çok sert geldi.

Adam brody beyler, dağılalım.
adam skerticek dağılın beyler.
Can Günay'ın dayıoğlu beyler.

Yukarıda alıntı yaptığım mesajlar gibi sırf insanları forumdan soğutacak türden "çakma" yazılar görmekten nefret etmeye başladım. Amacınız ne sizin? Böyle yapınca iyi hissediyorsanız bence gidin incide yazın.

Forumda sözlük kısmı hariç bu tarz yazı yazan kişilere yaptırımlarımız olacak. Umarım kimsenin canı sıkılmaz.
#10 - Ağustos 22 2010, 20:30:20

Zeitgeist

adam haklı beyler gibi şeyler yazmamız kime ne gibi rahatsızlık verebilir anlamıyorum cidden. sırf admin rahatsız oluyor diye böyle konuşmayı keselim biz. anam anam. adminimizin keyfi kaçıyor sonra, üzerimizde yaptırımlar uygular sırf hoşuna gitmiyor diye.

admin kanırttı dağılalım.

ayrıca incide yazmadığımızı kim söyledi onu da merak ediyorum doğrusu. - site açıldığı zaman yazabiliyoruz tabii.-

rahatsız oluyorsanız okumazsınız olur biter. kimseye silah dayamıyoruz okuyun diye. küfür, hakaret içermeyen bir cümle nedeniyse yaptırım uygulanacaksa ** olup gidelim bence alterden. iyice b** çıkmış.

sırf hoşlanmıyorsun diye de yazdığım şeylerden vazgeçecek değilim. sorun oluyorsa banlarsın arkadaşım.

İşe bak ya. adminin keyfine kaldık şaka gibi. asdasfasdasd sitenin bku çıktı diyorlardı da inanmıyordum.

hadi eyvallah.
#11 - Ağustos 22 2010, 20:42:48
« Son Düzenleme: Ağustos 22 2010, 20:46:44 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

baltalar elimizdee uzun ip belimizdeee tin tin tiri tin tiiin kng
#12 - Ağustos 22 2010, 20:45:22
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Zeitgeist

te allam ya şaka gibi. böyle bi sebeple banlanırsam sittin sene gelmem bu siteye. adminlerin isteğine göre hareket edecekmişiz yoksa yaptırım uygulanırmış bah sen! sadafasdad. 'adam haklı beyler' den tiksinen adam yaşamasın bence. ne küfürler yazıyoruz/yazıyorlar, bir şey olmuyor ama 'adam haklı beyler' yazınca banlanıyoruz. salkdkasldşsalkdlasdasd trajikomik.
#13 - Ağustos 22 2010, 20:54:41

Any_one

Yukarıda alıntı yaptığım mesajlar gibi sırf insanları forumdan soğutacak türden "çakma" yazılar görmekten nefret etmeye başladım. Amacınız ne sizin? Böyle yapınca iyi hissediyorsanız bence gidin incide yazın.

Forumda sözlük kısmı hariç bu tarz yazı yazan kişilere yaptırımlarımız olacak. Umarım kimsenin canı sıkılmaz.

madımaklı beyler.
#14 - Ağustos 22 2010, 20:59:43

@Fıstıkçı Şahap, amacını bilmiyorum ve akıl yaşını ama gerekli izahı yapıp çok fazla detaya inmeyeceğim. Zaten şu son yazın ile birlikte forumda olma amacını iyiden iyiye gözler önüne seriyorsun. Bak şimdi forumda moderatör olan armix nickli arkadaşımızın hazırladığı var olan bölüm kurallarına birlikte göz atalım.

Haberler Bölümü Kuralları

1 ) Öncelikle bu bölümün önemini bilmelisiniz arkadaşlar.Çünkü sadece forumumuzda değil, www.alternatifim.com 'un anasayfasında da buraya eklediğimiz haberler gözüküyor.Bu sebeple son dakika haberler hariç mümkün oldukça haberlerimize resim eklemeliyiz.

2 ) Lütfen haber değeri taşımayan ,içi boş konular açmayınız.

3 ) Lütfen bölümde "geyik" diye tabir ettiğimiz şekilde boş konuşmayınız. Aksi takdirde mesajlarınız silinir ve bu olayı çok tekrarlarsanız cezalandırılabilirsiniz.

4 ) Başlıkları (Xxxxx xxxx xxxx veya Xxxxx Xxxxx Xxxxx) formatında yazınız.

5 ) Lütfen ekleyeceğiniz haberlerin mevcut olup olmadığını kontrol ederek yeni konu açınız.

6 ) Üyeler birbirlerine küfür, hakaret ve küçük düşürücü sözler sarf edemeyeceği gibi 3. şahıslar için de bu tip sözler sarf edemez. Hakaret olup olmadığı muğlak kelimelerde söz konusu söze maruz kalan üyenin şikayet etmesi durumunda, takdir yönetimindir. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecek ve yazan üyeye ceza uygulanacaktır. (Küfür veya hakaretlerin sansürlenerek yazılması bir şey değiştirmez)

10 ) Bu kurallar değişebilir,yenileri eklenebilir,sürekli burayı kontrol etmenizi dilerim

Yani zamanında buralarda senin gibi enerjik çok fazla arkadaşlar görüldü ama hepsi konularında haklıydı.
#15 - Ağustos 22 2010, 21:02:32

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.