Alternatifim Cafe

'Küçük Sırlar'a veto!

Discussion started on Magazin

Sinem Kobal ve Burak Özçivit'in başrolünü paylaştığı 'Küçük Sırlar' dizisine veto...

Çekimlerin yapıldığı İstanbul Erkek Lisesi yönetimi, öğrencilerin uygunsuz sahnelerinden rahatsız oldu

Dünyayı kasıp kavuran Gossip Girl'ün yerli versiyonu 'Küçük Sırlar' dizisi gelen tepkiler üzerine büyük şok yaşadı. Pırıltılı mekanlar, en lüks arabalar, en güzel kıyafetler, en bakımlı insanlar… Kimsenin göründüğü gibi olmadığı bir yerde yaşayan gençlerin hayat tarzlarını konu alan diziye çekimlerin yapıldığı İstanbul Erkek Lisesi'nden veto geldi.

Sinem Kobal ile Burak Özçivit'in başrollerini paylaştığı dizi bazı sahnelerinin gençlere kötü örnek olduğu gerekçesiyle tepki çekmeye başladı. Dizide kız öğrencilerin mini etek giyinmesi, sürekli alkol ve uyuşturucu gibi konuların işlenmesi çekimlerin yapıldığı İstanbul Erkek Lisesi'nin yönetimini rahatsız etti. Yapım şirketine bu rahatsızlığını bildiren okul yönetimi artık çekimlerin İstanbul Erkek Lisesi'nde yapılmasını istemediklerini açıkladı. Bunun üzerine harekete geçen yapım şirketi, kalan çekimleri Mimar Sinan Üniversitesi'nde yapabilmek için kolları sıvadı
#1 - Ağustos 06 2010, 17:46:06

İstanbul Erkek Lisesi mi? Bırakında etsin :Ç
#2 - Ağustos 06 2010, 19:02:01
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Hayır ama, diziyi hiç izlemedim fakat reklamında gördüğüm kadarıyla haklılar yahu. Birçoğumuz liseye gidiyo , yarımız mezun falan.. Gerçekçi olalım öyle şeyler hiç olmuyo hani.
#3 - Ağustos 11 2010, 20:20:12
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

İstanbul Lisesinin telefonu kaçtı?
#4 - Ağustos 12 2010, 09:23:02
Çağrı atmazsa aramam aga egoistim ben.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.