Alternatifim Cafe

Robinho'ya Q7 taktiği!

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş, Brezilyalı yıldızdan vazgeçtiğini açıkladı. Ancak Siyah-Beyazlılar'ın Quaresma transferinde olduğu gibi Sambacı ve kulübü M.City'e rest çekerek, işi bitirmeye çalıştığı öğrenildi.

Ricardo Quaresma ve Jose Mari Gutierrez'i renklerine bağlayarak, transferde tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çeken Siyah-Beyazlı Yönetim'in, Robinho konusunda da ince bir taktik uyguladığı bildirildi. Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Brezilyalı futbolcu için şu anda herhangi bir girişimleri olmadığını açıklayıp, Yazılı ve görsel medyada Robinho konusunda çeşitli haberler yer almaktadır. Müteaddit defalar resmi internet sitemizden bu oyuncunun transferi konusunda artık bir girişimimizin olmadığını açıklamış olmamıza rağmen benzer haberlerin çıkması üzerine, bu oyuncunun gündemimizden düştüğünü bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarım ifadesini kullandı. Ancak işin aslının öyle olmadığı öğrenildi. Beşiktaş'ın tıpkı Quaresma transferinde olduğu gibi aşırı isteklerde bulunan hem Robinho hem de kulübü Manchester City'e vazgeçmiş imajı vermeye çalıştıkları belirtildi.

Başkan Demirören'in rüyası

Rest çekerek, blöf yapan Siyah-Beyazlılar, karşı tarafın reaksiyonuna göre yeni bir girişimde bulunacakları kaydedildi. Kara Kartal, Portekizli süperstarın transferinden vazgeçtiklerini açıkladıktan bir hafta sonra işi bitirip, resmi imzayı attırmıştı. Beşiktaş eğer Q7'de uyguladığı taktik tutarsa, Başkan Demirören'in rüyası olan Robinho transferini gerçekleştirip, 3. dünya yıldızını İnönü'ye getirmeyi hedefliyor.
#1 - Ağustos 04 2010, 10:19:10
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.