Alternatifim Cafe

Mike Tyson: ”Uyuşturucu Alabilmek İçin Filmde Oynadım''

Discussion started on Magazin

“Bir gecede tekrar şöhret olacağımı düşünmemiştim!” 

Mike Tyson artık temiz, ama 2009 ‘da “Hangover” komedisinde sadece uyuşturucu alışkanlığını finanse edebilmek için küçük bir rol aldığını açıkladı.

Tyson, ESP radyo şovunda, “Hangover” filminin bu kadar başarılı olup kapalı gişe oynayacağını tahmin etmediğini söyledi. Ağırsıklet şampiyonu aldığı rolden kazanacağı parayla uyuşturucusunu alıp onu nasıl kullanacağını düşünürken, bir gecede gene şöhret olacağını hiç düşünmediğini de itiraf ediyor.

Şimdi ise alkol ve uyuşturucuya veda edip vegan olduğunu ve bununla birlikte hayatını tamamen değiştirdiğini söyleyen Tyson ekliyor: ”Her şeyden vazgeçtim diyebilirim. Alkol ve uyuşturucuyla ilgili bir sorunum yoktu, düşünme şeklimle ilgili sorunum vardı… Düşünce tarzım bozuktu. Uyuşturucu ve çılgın yaşam da bu düşünce bozukluğuna bulduğum çözümümdü.”

Ancak artık hayatını düzene sokan Tyson’u kimse ringde görmeyi beklemesin. Tyson, “O ben değilim artık. Evimde olmaktan çok mutluyum. Çok eğlendim ve bunun için de çok müteşekkirim. Hak etmediğim kadar iyi bir eşim ve çocuklarım var ve ben onların varlığından büyük mutluluk duyuyorum.” diyor.

#1 - Ağustos 04 2010, 10:01:07
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Ne filmdi ya. :Ç
#2 - Ağustos 04 2010, 10:54:17

Ben tanımamıştım bu herifi adını bile unutmuşum aslfjkasklgjaskgsd :Ç
#3 - Ağustos 11 2010, 20:18:21
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Torba var mı mayk ağbeyyy
#4 - Ağustos 12 2010, 09:25:48
Çağrı atmazsa aramam aga egoistim ben.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.