Alternatifim Cafe

Kanarya'da 6 yolcu!

Discussion started on Fenerbahçe


Kadrosunu büyük ölçüde şekillendiren ve etkili bir yabancı golcü için beklemeye başlayan Aykut Kocaman'ın düşünmediği isimlerle önümüzdeki günlerde yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İstanbul'daki imza töreninde ve Belçika'nın Genk şehrinde düzenlediği basın toplantısında, "Kadronuzdaki bazı isimlerle ayrılık yaşanabilir mi?" sorusuna, "Evet bu mümkün" karşılığını vermişti. Kocaman'ın bu sözleri sonrası, yeni sezon kadrosunun oluşmasıyla birlikte gönderilecek isimlerin adları da netlik kazanmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre Daniel Güiza, Semih Şentürk, Deivid de Souza, Kazım Kazım, Önder Turacı ve Volkan Babacan topun ağzındaki 6 isim.

Volkan Babacan'ın yerine Serdar

Son 3 sezondur 2. kaleci durumunda olmasına rağmen bir türlü istenilen çıkışı yapamayan Volkan Babacan da gönderilecekler listesinin başında yer alıyor. Babacan'ın yerine alınacak isim dahi belli; G.Birliği'nden Serdar Kulbilge.

Daniel Güiza'yı kimse tutamaz

Aykut Kocaman'ın tüm iyi niyetine rağmen Sakatım' diyerek antrenmanlara çıkmayan Güiza'nın kalması imkansız gibi. Niang, Gyan ya da Gomis'ten biri gelirse o gidecek.

Kazım kızarınca büyük risk aldı

Young Boys maçında gereksiz yere atılınca takımdan yollanma riskini de almış oldu. Yedek kalması durumunda daha da hırçınlaşması beklenen Kazım'ı gönderebilirler.

Nöbeti bıraktı formayı unuttu

Oyuna sonradan girip attığı goller nedeniyle adı "Nöbetçi golcü"ye çıkan Semih hazırlık maçlarında bile Gökhan Ünal'ın yedeği oldu. Yabancı golcü gelince yedeğin yedeği olacak.

Brezilyalı Deivid 1 numaralı yolcu

Zico döneminde gözdeydi, şimdi istenmiyor. Kocaman'ın göndermeyi düşündüğü isimlerin başında Deivid yer alıyor. Sambacı, ayağındaki platinlerin çıkarılmasından sonra iyice dibe vurdu.

Önder şansını kullanamadı

Form grafiği hızla düşen isimlerden biri olan Önder, hazırlık karşılaşmaları ve Young Boys maçında çok hata yaptı. Bekir hem sağda, hem libero ve stoperde görev alabilecek. Önder'e ise yer kalmadı.
#1 - Ağustos 02 2010, 18:48:16
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.