Alternatifim Cafe

Güiza'ya 5 milyon Euro!

Discussion started on Fenerbahçe


Gökdeniz Karadeniz ile Fatih Tekke'nin formasını giydiği Rus ekibinin, İspanyol yıldızı transfer etmek için Fenerbahçe'ye resmi teklifte bulunduğu belirlendi.

Fenerbahçe'nin yaramaz çocuğu Daniel Güiza'ya, ülkesinden sonra şimdi de Rusya'dan teklif var. 14 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olduğu Fenerbahçe'de ilk iki sezonunda tam bir hayal kırıklığı yaratan Okçu'ya, Rusya Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Rubin Kazan'ın talip olduğu öğrenildi. Kadrosunda iki Türk oyuncu Gökdeniz Karadeniz ve Fatih Tekke'yi bulunduran Rus ekibinin, Güiza için Fenerbahçe'ye resmi teklifte bulunduğu ve bonservisi için 5 milyon Euro önerdiği kaydedildi.

Bonservisini ucuza kapatarak Fenerbahçe'den ayrılmak istediği için, sağlık kontrolüne geç giren, sakat olduğunu ileri sürerek idmanlara katılmayan Daniel Güiza, futbol yaşanntısını ülkesinde sürdürmek istiyor. Bu doğrultuda, daha önce formasını giydiği Getafe kulübü, kendisini istemiş ancak bonservis bedelini yüksek bulmuştu. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın, çıkardığı olaylar nedeniyle kadroda tutmaya sıcak bakmadığı ve basın toplantılarında açıkça eleştirdiği Güiza'yı göndermeye kararlı olan yöneticilerin, Rubin Kazan'ın 5 milyon Euro'luk teklifini yukarı çıkarması durumunda, bu transfere onay vermesi bekleniyor.
#1 - Ağustos 02 2010, 18:45:46
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.