Alternatifim Cafe

Yılmaz Vural kalleşlik yaptı!

Discussion started on Türkiye'de Futbol


Murat Erdoğan, Ali Güneş ve Emre Toraman'la birlikte kulüple ilişiği kesilen tecrübeli futbolcu, "Yılmaz hoca antrenmanlarda yüzümüze güldü sonra arkamızdan vurdu. Çok kalleşçe bir hareket" dedi.

Kasımpaşaspor Kulübü dün sürpriz bir açıklama yaparak, önceki gün takımla birlikte Hollanda kampına götürülen futbolculardan Koray Avcı, Ali Güneş, Murat Erdoğan ve Emre Toraman ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Teknik direktör Yılmaz Vural'ın isteği üzerine gerçekleşen bu operasyona söz konusu oyuncuların tepkileri çok sert oldu. Geçen sezon 24 maçta ilk 11 başlayarak Kasımpaşa'nın en çok forma giyen futbolcuları arasında yer alan Koray, Vural tarafından sırtlarından vurulduklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Yılmaz hoca için birçok şey söylerlerdi ama biz inanmazdık. Hollanda'da kaç gündür kamptayız, yüz yüze bakıyoruz, bizimle bir şey konuşmadı. Kampta, çok yorulduk diye takıma iki gün izin verdi. Biz izne çıkarken İstanbul'dan telefon geldi; Yılmaz Vural bizi kadroda görmek istemiyormuş! Bu ne biçim iştir.. İki hafta sonra lig başlayacak; bizi kampa götüren Vural şimdi istemediğini açıklıyor. Antrenmanlarda yüzümüze güldü sonra arkamızdan vurdu. Çok kalleşçe bir hareket. Açıkçası biz bunları haketmiyoruz."

Takıma katkısı yoktu

Koray Avcı, medyayı da eleştirerek, "Bu tip adamları basın yarattı. Geçen sezon biz yüreğimizi koyup savaşmasak takım küme düşecekti. Ama basın başarıyı Yılmaz Vural'a mal etti. Medya onu abarta abarta neredeyse Mourinho yaptı. Şovdan başka takıma hiçbir katkısı yoktu" ifadesini kullandı.
Daha önce niye söylemedi?

Ali Güneş de kararın zamanlamasına dikkat çekerek, "Yılmaz hocanın ligin başlamasına çok kısa bir süre kala bizimle çalışmak istemediğini açıklaması ilginç. Bunu sezon hazırlıklarının başında söyleseydi, ne kaybederdi! Hiç olmazsa biz kendimize başka kulüp bulurduk. Yılmaz Hoca kendine yakışanı yaptı! diye konuştu.
#1 - Temmuz 29 2010, 16:09:38
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.