Alternatifim Cafe

"Gossip Girl" Ekibi Jessica Szohr’u Dışlıyor!

Discussion started on Magazin

Jessica Szohr ve Ed Westwick arası halen kötü ve bu da Szohr ile diğer Gossip Girl oyuncularıyla arasını açıyor.

Bu haftanın başında, Westwick, Szohr’u başka bir erkekle flört ederken yakalayınca, aralarındaki ilişkiyi bitirmişti.

Çifte yakın bir arkadaş, New York Post’e, “Her ne kadar Ed’in kalbi kırıldıysa ve Jessica’yla hiçbir şekilde görüşmek istemese de, Jessica Ed’i çok özlüyor ve onu geri istiyor.” dedi.

Söylenenlere göre,  Ed, Jessica’yı diğer Gossip Girl oyuncularından ayırmış ve kalbi kırık olan Ed Westwick, Szohr’u artık etrafında görmek istemiyor.

Chace Crawford'un Scalinatella restoranında kutladığı doğum gününe dizi ekibinden katılmayan tek kişi Jessica’ydı. Geçen Perşembe günü de Blake Lively, Penn Badgley, Crawford ve Westwick East Village’de akşam yemeği için buluştu ve gene Szohr aralarında yoktu.

#1 - Temmuz 29 2010, 15:24:11
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2010, 15:25:42 Gönderen: Bees »
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Mutlu oldum bak şimdi.
#2 - Ağustos 02 2010, 00:58:15
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Zeitgeist

Dizide de görünmüyordu artık. İyi oldu, çokta güzel oldu, sevmiyordum zaten. Don <3 Serena. salkdşlasd
#3 - Ağustos 02 2010, 12:15:43

O dekoltenin nedeni belli oldu,çocuk saldı kendini (:
#4 - Ağustos 02 2010, 12:50:32
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Dizide de görünmüyordu artık. İyi oldu, çokta güzel oldu, sevmiyordum zaten. Don <3 Serena. salkdşlasd
Don mu? (6)
#5 - Ağustos 03 2010, 00:52:10

Zeitgeist

Pardon lan, Dan olacaktı. LASLŞDKLASDLSAKD İzlemeye izlemeye unuttum.

Sütyen <3 Don sakdjlkasd
#6 - Ağustos 03 2010, 01:33:23

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.