Alternatifim Cafe

Gossip Girl: Taylor Stilistlerini Kovdu!

Discussion started on Magazin

Taylor Momsen artık daha özgür çünkü stilist takımının tümünü işten çıkardı ve artık kendi görünümüne kendi karar verecek.

16 yaşındaki 'Gossip Girl'  yıldızı aynı zamanda 'The Pretty Reckless' adlı bir rock grubunun solisti. Taylor'un bu kararı almasındaki en büyük etken, stilistlerinin asi ruhunu yansıtacak görünümü tam olararak oluşturamıklarını düşünmesi.

Taylor, MTV'ye durumu şöyle açıkladı,“Gerçekte kim olduğumla hiç ilgilenmediler. Bu da beni çıldırttı. Beni sürekli poplüer olacağımı düşündükleri bir dünya için hazırlıyorlardı. Onları kovarak daha özgürüm ve giysilerimi kendim seçiyorum"

New York'ta geçen 'Gossip Girl' dizisinin vahşi saçlı Jenny Humphrey karakterini canlandırarark üne kavuşan Taylor, en son Madonna'nın 'Material Girl' markasının yeni yüzü olmuştu. Taylor, 80 leri yansıtan ve bol deri içeren kıyafetleri giymekten gerçekten hoşlandığını söylüyor.

“Bol bol deri içeren kıyafetleri giymekten çok hoşlandıyorum. Bence çok kışkırtıcılar. İnsanlar beni tanımadan önce de bu tarzda giyiniyordum”

#1 - Temmuz 25 2010, 16:31:04
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Tarzı çok iyi abi bu hatunun.  :okey
#2 - Temmuz 25 2010, 18:02:11
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Aman asi gözüksen nolcak -.-
#3 - Temmuz 28 2010, 10:38:51
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Proculianus

Yeni!
Dan bir bölümde bu makyaja kokarca* makyajı demişti. (6)
Lan hiç de sevmem bu kızı ya.

edit: rakun
#4 - Temmuz 28 2010, 14:13:20
« Son Düzenleme: Eylül 18 2010, 00:42:40 Gönderen: Dehliz. »

Zeitgeist

Bacakları çok kötü lan. Elbise/etek falan giymesin.
#5 - Temmuz 28 2010, 14:15:15

Bu kadar makyaj yapmadığı sade hali çok hoşuma gidiyor benim ama evet bacakları çok kötü :Ç
#6 - Temmuz 29 2010, 17:27:59
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Zeitgeist

Göz makyajının da bkunu çıkartıyor. O ne la öyle? Gözlerin güzel, anladıkta bu kadar abartmaya gerek yok allahsız.
#7 - Temmuz 29 2010, 20:40:03

Suraki

Her türlü gideri var :)
#8 - Temmuz 31 2010, 03:10:46

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.