Alternatifim Cafe

Ucuz mobilya kuyruğu

Discussion started on Ekonomi Haberleri

Fabrikasını kapatan bir mobilya firması, Çanakkale’de ucuz ürün sattı, vatandaşlar ucuzluk nedeniyle bazı mallardan ikişer adet satın aldı.
Edinilen bilgiye göre, Türkyurdu Mobilya isimli firma, bazı bölgelerdeki fabrikalarını kapatma kararı aldı. Stokta bulunan mobilya ve ev ürünlerini indirimli satmak için Çanakkale - İzmir Karayolu üzerinde bulunan Troya Outlet bahçesine getiren firma, burada halkın yoğun talebiyle karşılaştı.

Bir hafta önceden radyo reklamları ve el ilanlarıyla satış yapacaklarını duyuran firma yetkilileri, yaklaşık 10 bin adet ürünü piyasa fiyatının altında sattı.

Çanakkale, ilçeleri ve yakın illerden alışveriş yapmak için gelen vatandaşlar, fiyatları 3 ile bin 500 TL arasında değişen, zigon sehpa, çekyat, yatak odası takımı, banyo dolabı, yemek ve çocuk odası takımı ile halı, ütü ve çamaşırlık gibi malların yer aldığı bölümlere yoğun ilgi gösterdi.

Şirket yetkilileri, fabrikalarının kapanması üzerine stokta bulunan malları, yaşanan ekonomik krizle birlikte alım güçlüğü çeken halka düşük fiyatlardan satmayı uygun bulduklarını belirtti.

Nakit ve kredi kartıyla alışveriş imkanı sunulan satış nedeniyle Çanakkale - İzmir Karayolunda uzun araç kuyrukları oluştu.

Bölgede herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için jandarma ve trafik ekipleri önlem alırken, pazar içinde de özel güvenlik birimleri görev yaptı.
#1 - Temmuz 25 2010, 15:55:33
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.