Alternatifim Cafe

Vodafone Cep Özgür - Burger King Kampanyası

Discussion started on Mobil Operatörler

Vodafone – Burger King işbirliğinde yine Türkiye’de bir ilk...

Numarasını Vodafone’a taşıyıp Cep Özgür’ü tarifesini seçenler Burger King’den kampanyalı menü aldıklarında Vodafone’lularla tüm gün ücretsiz konuşuyor.

Numara taşımada 1 numaralı operatör olan Vodafone, Türkiye’de hızlı yiyecek sektörünün lideri Burger King ile numarasını taşıyanlar için yepyeni bir kampanya daha başlattı.

Mobil iletişim teknolojilerinin lider firması Vodafone, numarasını Cep Özgür tarifesinin sunduğu ekstra avantajlı seçenekleri değerlendirmek için Vodafone’a taşıyan abonelerine yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, kaliteli-hızlı servisi ve yaygın restoran ağı ile sektöründe lider konumda olan Burger King ile yaptığı işbirliği ile abonelerinin hizmetine sunduğu kampanyanın sınırlarını genişletiyor. Numarasını Vodafone’a taşı*** Cep Özgür tarifesini seçen abonelerine çok özel bir fırsat sunuyor.

Numara Taşıma ile Cep Özgür’ü seçen aboneler kampanya kapsamında, Burger King restoranlarında kampanyalı menülerinden herhangi birini aldığında, hiçbir ekstra ücret ödemeden gün boyunca tüm Vodafone’lularla limitsiz konuşabilecekler.

Numaranı taşı, Burger King menüleri tüm gün limitsiz konuştursun

Burger King restoranlarında satışa sunulan “Bütün Dünya Anladı” menülerinde geçerli olacak kampanyada, tüm gün limitsiz konuşmak için yapmanız gereken katılımcılara verilecek kartta yer alan şifreyi SMS ile 5464’e göndermek! Vodafone tarafından gönderilen aktivasyon mesajı alındığı andan itibaren tüm Vodafone aboneleri ile limitsiz konuşma fırsatı başlamış olacak. Böylece kampanyaya katılanlar hem eşsiz Burger King lezzetiyle buluşacak, hem de gün içinde saat 23.59.59’a kadar sevdikleriyle özgürce konuşabilecekler.

Kampanya Popeyes ve Sbarro zincirlerinde de geçerli

Kampanya, “Bu tavuğu seveceksin” sloganıyla özel baharatlı tavuk parçacıklarını Türk halkıyla buluşturan Popeyes ve Napoli’nin geleneksel ve taze İtalyan tatlarını müşterilerine sunan Sbarro zincirlerinde de aynı koşullarla geçerli olacak. Sbarro’dan satın aldıkları herhangi bir menüyle numarasını Vodafone’a taşıyan Cep Özgür’lü aboneler alacakları şifreyi 7272’ye, kampanyaya Popeyes restoranlarında yaptıkları alışveriş ile katılan aboneler ise 7677’ye kısa SMS olarak gönderdiklerinde Vodafone aboneleri ile tüm gün limitsiz konuşma ayrıcalığını yaşayacaklar.

Daha önce hâlihazırda Vodafone abonesi olanlar için 1 TL farkla tüm gün konuşturan kampanyanın Numara Taşımadan yararlananlar için geliştirilerek ücretsiz hale getirildiği kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi:

“Vodafone ve Burger King gibi kendi sektörlerinin lider kuruluşlarını bir araya getiren ilk kampanyanın her iki kuruluşun müşterilerini son derece memnun bırakması ile bu sinerjiyi sürdürmek ve daha fazla kişinin yararlanabilmesi için numarasını taşımak isteyenleri de dahil etmekten mutluluk duyuyoruz. Mobil iletişimdeki en ileri teknolojileri ülkemize getirmekle yetinmeyen Vodafone, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti çıtasını daha da yukarı çıkarıyor. Mobil Numara Taşınabilirliği’nin ilk yılında 1 numaralı operatör unvanına yaraşır kampanyalar sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”
#1 - Şubat 28 2010, 15:06:16
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.