Alternatifim Cafe

G.Saray'da Grafite operasyonu!

Discussion started on Galatasaray

Galatasaray, Wolfsburg'un Brezilyalı santrforunu transfer edebilmek için yoğun mesai harcıyor. Marsilya'nın orta sahadaki yıldızı Ben Arfa ile Anderlecht'li Jan Polak da listeye girdi.

Transfer sezonunun başında kadrosunu 5 yabancı oyuncuyla takviye etme kararı alan Galatasaray, Lorik Cana ve Juan Pablo Pino'nun ardından renklerine bağlayacağı üç isim için yoğun bir uğraş içerisinde... Avrupa'nın dört bir yanında kulüpler ve futbolcu menacerleriyle temas halinde olan Adnan Polat ve ekibi, son hamlesini Alman ekibi Wolfsburg'un yıldızlarından Grafite için yaptı. Sarı Kırmızılı idarecilerin Brezilyalı santrfor için Alman ekibiyle bonservis pazarlığına giriştiği, tarafların 5 milyon Euro civarında bir rakam için prensipte anlaştığı ileri sürüldü.

Almanya'daki kariyerine nokta koymayı planlayan Grafite'nin de Frank Rijkaard'ın varlığı nedeniyle Galatasaray'a gelmeye sıcak baktığı kaydedildi. Transferde mutlu sona çok yaklaşıldığı, herhangi bir aksilik olmaması durumunda imzanın bir hafta içerisinde atılabileceği bildirildi.
#1 - Temmuz 24 2010, 12:00:44
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.