Alternatifim Cafe

Trabzonspor'a Bednar şoku!

Discussion started on Trabzonspor

Trabzonspor'un transfer gündeminde yer alan Çek forvet oyuncusu Roman Bednar'ın kokain alırken görüntülerinin İngiliz basınında yer aldığının ortaya çıkması üzerine bordo-mavili yöneticiler bu futbolcunun transferinden büyük ölçüde vazgeçti.

Geçtiğimiz yıl bir uyuşturucu satıcısından kokain alırken çekilen fotoğrafları İngiliz basınında yer alan Bednar, bu olay nedeniyle bir süre futboldan uzak kalmıştı. İngiltere Futbol Federasyonu'da futbolcuya ceza vermiş ancak 2009'un Ağustos ayında futbolcunun yeşil sahalara dönmesine izin vermişti. Bednar ise kokaini kendisi için değil bir arkadaşı için satın aldığını söylemişti.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Bednar'ın transferinin gerçekleşme ihtimalinin şu anda çok düşük olduğunu belirterek, "Onun özel yaşantısıyla ilgili olarak çok zor izah edilecek bir durum var. Dolayısıyla bu transferin gerçekleşme ihtimali çok zor. Özel yaşantısı nedeniyle teknik özelliklerini hiç bakamıyoruz. Yardımcı hocamız Ünal Karaman, önümüzdeki günlerde gelecek. O da Fluminense'de forma giyen Fred'i beğendi. Ama fiyatı çok astronomik. Bizim bütçemizi zorlar. İtalya'dan ona 8-9 milyon Euro civarında teklifler var. Şu anda gündemimizde 3-4 aday bulunuyor. Pazartesi veya salıya kadar bir veya iki takviye yapacağız" dedi.

2007 yılından bu yana giydiği West Brom formasıyla 80 maçta 30 kez fileleri havalandıran Bednar, dört kez de Çek Cumhuriyeti milli takımında görev yaptı.

Uzun boyu sayesinde özellikle hava toplarında etkili bir oyuncu olan 27 yaşındaki Bednar, West Brom'dan önce İskoçya'da Hearts ve ülkesinde Mlada Boleslav takımlarında forma giydi.

Geçtiğimiz yıl bir uyuşturucu satıcısından kokain alırken çekilmiş fotoğrafları İngiliz basınında yer alan Bednar bu olay nedeniyle bir süre futboldan uzak kalmış, İngiltere Futbol Federasyonu 2009'un Ağustos ayında futbolcunun yeşil sahalara dönmesine izin vermişti Bednar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada 420 sterlinlik kokain ve otu kendisi için değil bir arkadaşı için satın aldığını söylemişti.,
#1 - Temmuz 23 2010, 21:22:07
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.