Alternatifim Cafe

Lüks gemi turlarına ilgi artıyor!

Discussion started on Ekonomi Haberleri

Türklerin yeni tatil gözdesi gemi turları. En az 3 ülkenin görüldüğü gemi turlarında 5 yıldızlı tatil konforu yaşanıyor. Bu turlarda Yunan adaları, Mısır ya da Batı Akdeniz görülebileceği gibi Norveç fiyordları ya da Güney Amerika'ya seyahat etmek de mümkün. 800 euro'dan başlayan tur fiyatları 10 bin euro'ya kadar çıkabiliyor.

(CNN TÜRK) -- Gemiyle Yunan adaları, Tunus, Mısır, Adriyatik ya da Norveç kıyıları...

Eğer buraları yakın bulduysanız Karayipler ya da Güney Amerika'ya da gidebilirsiniz.

Bir zamanlar sadece süper zenginlerin çıktığı gemi turları artık birçok insan için daha ulaşılabilir hale geldi.

İnsanları gemi turlarına çeken en önemli etken ise, 5 yıldızlı bir otelle birlikte hareket halinde olma lüksü.

Türkler gemi seyahatinde en çok sıcak bölgeleri tercih ediyor. Norveç fiyordları gibi ilginç yerlere ilgi duyanlar da var.

Geçmişte gemi turlarının fiyatları oldukça astronomik seviyelerdeydi. Ancak giderek daha fazla şirket ve geminin bu alanda hizmet vermesi 5 yıldızlı gemilerin yanı sıra 3 ve 4 yıldızlı gemilerin de devreye girmesi fiyatları daha ulaşılabilir seviyelere çekti.
#1 - Temmuz 21 2010, 10:06:35
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.