Alternatifim Cafe

Sapıklığın böylesi

Discussion started on Haberler


Tahir Büyükkılıç ıssız bir yere götürüp içki içirdiği çocuğa tecavüz etti.

Konya Selçuklu’da 2 çocuk babası işsiz Tahir Büyükkılıç (37) önceki akşam arkadaşının 12 yaşındaki oğlunu gezdirme bahanesiyle otomobiline bindirdi. Tahir Büyükkılıç ıssız bir yere götürüp içki içirdiği çocuğa tecavüz etti.
 
Bayılan çocuğu yola bırakıp kaçtı. Yoldan geçenlerin ihbarıyla hastaneye götürülen çocuğun tecavüze uğradığı anlaşılınca sapık yakalandı.

Polis suçüstü yaptı
Adana’da ise bir ihbarı değerlendiren polis, suç dosyası kabarık olan Sadık Ayselbus’u (50) takibe aldı. Polisler, şüpheliyi köprü altında bir erkek çocukla cinsel ilişkiye girerken suçüstü yakaladı. Gözaltına alınan Sadık Ayselbus’un üç erkek çocuğa tecavüz ettiği ortaya çıktı. Çocukların fiili livataya maruz kaldığı belirlendi.
#1 - Temmuz 18 2010, 15:42:04
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Al birini vur ötekine. Bu ne lan ? Abi nedir bu gözünü seviyim ? Hani tamam tecavüz berbat bişey. Allah yerin dibine geçirsin bunları da hacı. Neden bir erkeğe tecaVüz ? Bu kadar mı düşer abi insaoğlu. Sizin ağzınıza Sıçayım lan.
#2 - Temmuz 18 2010, 18:07:23
" Onların, ateşin üzerinde durduruldukları zaman: 
' Ne olurdu dünyaya döndürülseydik, Rabb'imizin âyetlerini yalanlamasaydık da müminlerden olsaydık '
dediklerini bir görsen..! "

of aman ya , allah belanızı versin !
#3 - Ağustos 16 2011, 01:41:03
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.