Alternatifim Cafe

İki kızına tecavüz edip birini hamile bıraktı

Discussion started on Haberler

Denizli'nin Bozkurt ilçesine bağlı İnceler beldesinde bir kişi, iki kızına tecavüz ettiği ve birinin hamile kalmasına neden olduğu iddiasıyla tutuklandı.

İnceler İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi S.K'nın (16) çevresindekilere sürekli ''intihar etmek istediğini'' söylediğini duyan öğretmenleri, kendisiyle konuştuğunda, küçük kızın babasının tecavüzüne uğradığı ve bu nedenle hamile kaldığını öğrendi.

Küçük kız, öğretmenlerine ayrıca, babasının, kendisinden iki yaş büyük tekstil işçisi ablası S.K'ya da defalarca tecavüz ettiğini söyledi.

Okul yönetiminin durumu jandarmaya bildirmesi üzerine beldede çiftçilikle uğraşan baba G.K. (38), gözaltına alındı. Jandarmada ve sevk edildiği Çardak Adliyesi'ndeki savcılık sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen G.K, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı. İki kız kardeş, iddiaya ilişkin rapor alınması için Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

KARDEŞLER, DEVLET KORUMASI ALTINA ALINDI
Alınan bilgiye göre, babası G.K'nın (38) tecavüzüne uğradığı ve hamile kaldığı iddia edilen S.K (16) ve ablası S.K'nın (18), nöbetçi mahkemece Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alınmasına karar verildi.  Bu arada, kızların annesi G.K. de Sosyal Hizmet İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı
#1 - Haziran 20 2010, 17:34:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Sana ''baba'' diyenin...
#2 - Temmuz 12 2010, 09:58:53
« Son Düzenleme: Ağustos 01 2010, 19:18:22 Gönderen: Bees »
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Yok artık yaa noluyo bunlara .S
#3 - Ağustos 16 2011, 01:47:05
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.