Alternatifim Cafe

Bira içtiği kızlara tecavüz etti!

Discussion started on Haberler

Çorlu'da parkta birlikte oturup bira içtiği 2 kız arkadaşından birine gelen telefona kızıp...
Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi'nde parkta birlikte oturup bira içtiği 2 kız arkadaşından birine gelen telefon üzerine öfkelenerek kızları önce döven, ardından da boş bir binaya götürerek fiili livata yoluyla tecavüz eden şüpheli çıkartıldığı mahkemece tutuklanndı.

Çorlu Havuzlar Mahallesi'nde bir parkta kız arkadaşları 16 yaşındaki A.T. ve 13 yaşındaki C.M. ile buluşan 19 yaşındaki Murat G. birlikte bira içip sohbet etti. Bu sırada A.T.'nin cep telefonu çaldı. Murat G. kimin aradığını sorunca A.T., bir erkek arkadaşının aradığını söyledi. Bunun üzerine aralarında tartışma çıktı. Murat kızlara, “Siz hem benimle hem de başka erkeklerle mi arkadaşlık ediyorsunuz?” diyerek, kızları önce dövdü ardından da kullanılmayan bir binanın içine götürdü.

Murat G. iddiaya göre burada önce A.T.’ye fiili livata yoluyla tecavüz etti. Ardından C.M.’ye de aynı şekilde tecavüz etiği sırada, A.T. kaçarak minibüs durağına gidip 155’i arayarak yardım istedi. Kısa sürede gelen polisler şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı. Mağdurların yapılan muayenelerinde tecavüze uğradıkları belirlendi. Poliste yapılan sorgusunda suçunu itiraf eden şüpheli, çıkartıldığı mahkemece ‘tecavüz, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve çocuğa cinsel istismar’ suçlarından tutuklanarak Pınarhisar Kapalı Cezaevi’ne konuldu.

Mağdur A.T.’nin anne ve babasının ayrı olduğu, Tekirdağ’da yurtta yatılı kaldığı ve ilköğretim okulunu orada bitirdiği öğrenildi. Diğer mağdur C.M.’nin ise ailesi ile birlikte yaşadığı ve bu yıl ilköğretim 8'inci sınıfa geçtiği belirtildi.
#1 - Temmuz 12 2010, 15:57:05
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

bira içtiği kıza tecavüz ha! ilginç. dünya nereye gidiyor.
#2 - Temmuz 14 2010, 14:30:42
Sevmek keman çalmak gibidir, bilmeyen kötü sesler çıkarır.

fiili livata nında anlamını öğrenmiş olduk
#3 - Temmuz 14 2010, 14:50:15
Montla Sıç!

Onu geçte 13 ve 16 yaşında ki iki kızın birayla işi ne? (Evet eski kafalıyım)
#4 - Temmuz 14 2010, 18:35:37

Onu geçte 13 ve 16 yaşında ki iki kızın birayla işi ne? (Evet eski kafalıyım)

16 hadi neyse de,13 olmaz
Yızak.
#5 - Temmuz 14 2010, 19:47:04
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Benimle arkadaşlık ederken birde başkasıyla mı konuşuyosunuz ibaresi de ilginç. Çocuk yarın üçleyip dörtleyecek hatunları, islami kontenjanı dolduracak, fakat kızların ilk yamuğunda da çiziyor.
Neyse onları kendi dünyalarına bırakalım. Daha etik ortamlardan, haber değeri taşıyan haberlerden haberdar olmak dileğiyle.
#6 - Temmuz 14 2010, 21:32:35

İki kız bi erkeğe bişey yapamamış yani.
#7 - Temmuz 15 2010, 16:04:42
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

aa fiili livata halk arasında ki bi terimmiydi ben adli tıpta öğrenmiştim .S
#8 - Ağustos 16 2011, 01:42:31
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.