Alternatifim Cafe

Dört yılda yedi ameliyat

Discussion started on Magazin

Dünyanın en seksi kadını Megan Fox, estetiğe doymuyor.

Beyazperdenin güzel oyuncusu Megan Fox, daha güzel ve seksi görünmek için dört yıl içinde yedi kez bıçak altına yattı. Henüz 24 yaşında olmasına rağmen yedi kez bıçak altına yatan güzel yıldız, estetik ameliyat sayısıyla Hollywood ünlüleri arasında ilk sırada yer alıyor. Geçtiğimiz hafta yeni filmi ‘Jonah Hex’in galasında güzelliğiyle herkesi büyüleyen Fox’un gala öncesi bakım yaptırdığı gözlerden kaçmadı.

ESTETİKLERİNİ KABUL ETMİYOR
Seksi oyuncu, gala öncesi botokslu olan dudaklarını daha kalınlaştırdı. Kusursuz bir cilde sahip olan Fox’un, daha güzel bir cilt için cildini gerdirdiği de gözlerden kaçmadı. Ancak bunlarla yetinmeyen Fox’un, elmacık kemiklerini de dolgunlaştırdığı dikkat çekti. İki yıl önce göğüslerine silikon taktıran seksi oyuncu, bundan kısa bir süre önce de çenesi için ameliyat masasına yatmıştı. Seksi yıldız, gösteri dünyasına ilk adım attığında hafif geniş olan burnunu biraz inceltip dudaklarına botoks yaptırmıştı. Estetik yaptırdığını hiçbir şekilde kabul etmeyen Fox’un çok genç yaşta olmasına rağmen neden bu kadar ameliyat olduğu merak konusu.
#1 - Haziran 26 2010, 19:42:13
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Güzele ne yakışmaz (6)
#2 - Haziran 28 2010, 16:26:19

Daha fazla yapmasın,zaten çok güzel.
Estetikte problem olur yüzüne birşey olur ölürüm vallahi. :((
#3 - Haziran 28 2010, 17:41:41

Kadınların estetiği niye bu kadar sevdiğini anlayamıyorum.. ya da anlıyorum da anlamak istemiyorum. Bu nasıl bir açlıktır. Alışveriş merakına bir şey diyemem tamam hadi de bu ne abi ya ?? Güzelsin zaten niye daha fazlasını istiyorsun. Umarım yüzün yanar  rspu -.-
#4 - Temmuz 03 2010, 15:33:57
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.