Alternatifim Cafe

nobrain - ulrike

Discussion started on Alternatif Üyeler

aramıza yeni katılmış arkadaşlardır. -arkadaşlarınıza hoş geldin diyelim çocuklarrr-
başlık açılınca sevindiniz dimi lan, hadi itiraf edin lkslkflskd.
ayrı başlık açmak istemedim, şimdi bu kirlilik olur. zaten ikinizin aynı kişi olduğunuzu yahut aynı evde yaşayan iki çucuk olduğunuzu düşünüyorum. son aktif olma saatiniz aranızda 5 dakika ile ortadayken pek de haksız sayılmam.
her neyse, mesajda da dediğim gibi. hoş geldiniz diyemiyorum ne yazık. pek hoş gelmişe benzemiyorsunuz ama. buyrun beyler, meydan sizin. haddinizi bilin ama. öküzlük yapıcaz derken insanların önem verdiği konuyu cıvıklaştırmayın.
vyacheslav'ı bile sinirlendirdiyseniz bilemiyorum gerisini.

velhasıl. sözlük değil burası, trollük kavramı da yok. ama sayenizde olabilir gibime geliyor.
her neyse, peşinizdeyim bebeklerim.
#1 - Haziran 25 2010, 05:15:22

nobrain

teheeey, bu muhterem kişiyle başlığımız aynı olduğu için çok sevindim. Cevap vereyim sorularına
-ip'lere baksana ,farklı şehirlerdeyiz.. nasıl aynı kişi olalım ***.
-Çocuk değiliz, 20 li yaşlarda eşşek kadar insanlarız
- Daşşağımıza bakıyoz afedersin, istiyoranız banlayın çok da zükümüzde olmaz.

Öptüm muk muk.
#2 - Haziran 25 2010, 05:23:50

sorun şu ki iplerinize bakamıyorum. baksam hallolucak da.
farklı şehirlerde olup tek bedende de yaşayabilirsiniz. daşşağına baktığın belli de sözlük diil ki anam burası. ne bkuma heyecan yaşatıyorsun bizim gibi yaşlı insanlara. lale.
#3 - Haziran 25 2010, 05:26:30

nobrain

Heyecan iyidir lan işte. Sikkoydu ortam hareket getirdik, fena mı oldu yavrım? Modluktan sıkılmışınızdır  diye düşündük, zaten bir şey yazan eden yoktu. E haliyle silecek mesaj da olmuyordu, iki iş yapın sayemizde.
#4 - Haziran 25 2010, 05:34:37

sağ ol lan çok düşüncelisin. olmasanız napardık hiç bilmiyorum biliyor musuun.
#5 - Haziran 25 2010, 05:35:52

ulrike

(L)
başlığımız açılmış ibişim, halaya durdum.

-aynı evde yaşamıyoruz; ama tez vakitte olacak rabbimin izniyle
-çocuğuz evet lan, insan hissettiği yaştadır, nobrain dede olabilir, ben değilim
-vyacheslav kanksımız, onu asla sinirlendirmeyiz ccc vyacheslav dede ccc

eyyorlamam bu kadar.
#6 - Haziran 25 2010, 11:35:39

Beni sinirlendirdiniz ve şimdi sevgilim gelecek.
#7 - Haziran 25 2010, 16:12:23

İyiki varsınız.  :)
Site sıkmaya başlamıştı,sayenizde gülüyorum.  :)

:)
 :)
#8 - Haziran 25 2010, 19:55:43

yabancı değiller zaten. iyi ediyorsunuz, eren haklı.
#9 - Haziran 25 2010, 20:09:45

elemanlarda sınır yok, pek yarışılacak cinsten değiller tabi ama muhalefetler oldukça onların eğlencesi belli oluyor nitekim.
gülüyoruz lan harbi.

ccc yardır ccc

(6)
#10 - Haziran 25 2010, 20:55:08
Programmer: CS3-CS4

şimdi haklarını yememek lazım. eskisi kadar acımasız değillerdi. şeffaf addedilen konularda aynı şeffaflıkta geyiklerini sürdürdüler. lakin yine de bazı sınırları aştıklarını gördük. özellikle ccc geyiklerini inci sözlükten başka bi platformda tekrardan görmek beni mutlu etti.

ayrıca onların gay, başörtülü, kürt, alevi ve ismail yk dinleyen arkadaşları da var.
#11 - Haziran 25 2010, 21:01:46
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

nobrain

Adam haklı beyler.. Öhm, öhm yani haklarında yapılan eskisi kadar acımasız değiller yorumu doğrudur. Siz bir de gençliğimizde görecektiniz bizi. Bu arada biri mesaj atmış,
"ccc muhabbbetini inciden apamışsınız, burada prim yapmaya çalışmayın hesabı", o muhabbeti incide meşhur edenlerden biri olduğumu söyleyeyim de üzmeyin beni olur mu?
#12 - Haziran 25 2010, 21:18:49

ulrike

görüldüğü gibi pek bir komüniz. başlıklarımız bile ayrı açılmoor, bireyselliği ön plana çıkarmıyoruz. bu arada inci yazarı olduğunu ifşa etme, halka açık yerlerde tartışmayalım ibişim.
#13 - Haziran 25 2010, 21:41:17

Kim attı lan siteden? : (
Sırf bu ikilinin yorumlarını okumak için giriyordum siteye. : (
Of ya. -_- Hoşgeldin sıkıcı forum. -_-
#14 - Haziran 26 2010, 15:34:39

Any_one

Ben demistim sikayet edecegim diye, açiklarini buldum, ettim sikayetimi ve gittiler. Diyorum ya, bu forumda yerleri yok. Illa her yaz gelecekler! o degil de biraz daha sakince gelseler pek güzel olacak bizim için amaa bunu söylemek bana mi kalmis. neyse ki farkli yerlerde de okuyup gülebiliyorum. Burda olmamalari bana bir sey kaybettirmüyor.
#15 - Haziran 27 2010, 23:13:28

arsenik

Bir daha gelin.
#16 - Haziran 30 2010, 19:16:02

Aşkımslar gitmiş yea.
#17 - Temmuz 03 2010, 15:17:53
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

hu huuu.
kapağı takılacak gazozlar var. gelin gari.
#18 - Temmuz 03 2010, 15:36:37
Programmer: CS3-CS4

Resmen direniş destanı yazmışız ya lan. Nobrain, bunları oku ve dön bebeğim.
#19 - Ağustos 09 2011, 01:49:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.