Alternatifim Cafe

fkuzum

Discussion started on Alternatif Üyeler

Z.M.S

İş arkadaşım, okul arkadaşım; hayat arkadaşım.
Lan böbeim 5-10 yıl sonrasına dair kurduğumuz hayaller gerçek olucak inşallah.
Sen evli, mutlu, çocuklu; ben de evli, mutlu, çocuklu biliyorum mutlu olmayı hakediyoruz.
:cicek

Her yere ayak uydurabildiğin gibinnnnnnnnn buraya da ayak uydurabileceğini bildiğim içüüün burdasın.
Evet buraya kabul edildiniz hanımefendi. Her neyse karşı masadan göz kırpmayı bırak artık  asdfglkjşlik.

dnce
#1 - Ekim 08 2010, 10:36:59

iş idi staj idi falan tanıştık. iyi insandır. birde nick değişimi yapsın diyorum kendisine buradan.
ismide güzel bu arada hı! Feyza. çocuğum olduğu zaman değerlendirmeye alacağım isim.
#2 - Ekim 08 2010, 12:12:42
Programmer: CS3-CS4

Z.M.S

ayran içtik ayrı düştük.
#3 - Aralık 23 2010, 10:33:10

Oha lan bu kadar mı?
FEYZA ÜZÜLME BEN YANINDAYIM.
#4 - Ocak 18 2011, 13:33:51
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Z.M.S

artık sabahları da işe beraber geliyoruz  :loveya1:
#5 - Şubat 02 2011, 10:09:45

bu kız benim kankalarımdan. 9.sınıfta ben mevra feyza falan hep bareber idik gelin görün ki kahpe kader 10.sınıfta beni bu iki dosttan ayırdı ama olsun 10dakikalık tenefüslerde çooks güzel geçiyordu bunlarlan. amaaaaaa bi daha gelin görün ki yine kahpe kader bu sene bizi okula ayrı günler gitmeye mecbur etti. inanır mısınız 40 yılda bi görüşür olduk. çok özlüyorum eski günleri. o koridorlar, kantin, bahçe, yarım saat ayna karşısında saç yapmalar, kavgalar dövüşler ne çabuk bitti lan 4 sene di mi? şimdi gidiyim sonra yine gelcem. mucks
#6 - Şubat 19 2011, 00:17:11

üüü kankaaa dıygılandım. muucuk oglum cok seviyom seni :(
#7 - Şubat 19 2011, 18:30:52
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Z.M.S

hep söyledim yine söylerim bi sen bi ayşenur. ayşenur acccccık 2.planda kalıyor çünkü seninle her gün beraberiz. yanımda olan, destek olan, akıl veren, güldüren insan esselamün aleykümselam  (: 
.
.
s
e
n
i

s
e
v
i
y
o
r
u
m

a
ş
k
ı
m
.
.
#8 - Şubat 24 2011, 09:32:23

Sinyorita.
Nerde hangi ara tanıştık bilmiyorum feyza, şimdi düşündüm de .p
Seviyorum seni fakat futbol muhabbetlerin farklı renkler dolayısıyla bazen ifrit edebiliyor beni. Buna dikkat et diyorum!
Videolarınıda yakından takip ediyorum. Kısa film tadında (6)
#9 - Şubat 26 2011, 15:04:29

Z.M.S

oooo kanka naber ya
#10 - Mart 03 2011, 09:27:56

kanka seni özledim.
#11 - Mart 03 2011, 09:39:22

Z.M.S

BİLİYORUM BENİ SEVİYOSUN AMA BEN EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM KANKA OLMAZ YANİ KENDİMİ SENİNLE ZİYAN EDEMEM İŞİM GÜCÜM YOK OKULUM BİTMEDİ BİTMİCEKTE BENDEN ADAM OLMAZ OĞĞĞĞLUM GİT YOLUNU ÇİZ. OLURDA BİGÜN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜRSEM İLK SENİN KAPINI ÇALCAM SÖZ.
SÖS Mİ
#12 - Mart 03 2011, 11:59:22

mevra mertleşme
#13 - Mart 03 2011, 12:09:24

Z.M.S

ben mert değilim. mert kim lan. isim mi o nasıl bişey. yeniyo mu noluyo.

DKO kankaaaaaaaa =))      hep hep hep hep mutlu ol. sağlık senin olsun mutluluk senin olsun. bide kubilay,ercan,ufukhan senin olsun.
#14 - Mart 04 2011, 11:59:31

sana varya orda ye ye ye yeaarim. kng hay canum benem seni öpeceğim.
#15 - Mart 06 2011, 20:33:43
Programmer: CS3-CS4

mucuk
#16 - Mart 07 2011, 11:41:28

Bugün sıkıntıdan kendisinin twitter hesabına bile baktım, sanırım Tekbir'den giyiniyor bu din kardeşim, hıı?
Geçen ay aldığım 250 liralık başörtüden biliyorum. Bunu duyduktan sonra bir de pazarlık yapmaya kalkınca bunun dinde yeri olmadığını, bu yaptığımın hiçbir yerde hoş karşılanmayacağını ve gerekirse beni tecrit edebileceklerini söylediler.. İşte donumu bile bıraktım; ama o başörtüyü aldım.
Din kardeşim olduğunu ve çok iyi anlaşabileceğimizi de -o kadar derdin, tasanın içinde- yalnızca "afrika'ya yardım edelim" kampanyasını hunharca kullanmasından anladım. Ben isterim ki bu mübarek ayda birbirimize yar ve yardımcı olalım, nickaltına yazma nedenim de budur.

Bu arada yanımda bir adam var, Seattle için iftar vakti filan diyor, az evvel de fotoğrafına bakıp "very big caaat" dedi, bilmiyorum amacı ne. Öpüyorum sevgili kardeşimi.
#17 - Ağustos 09 2011, 02:02:39

merhaba kardeşim. öncelikle tekbirden giyinmiyorum sadece şalımı ordan aldım oda tesadüfen. Afrikaya yardıma gelincede gücüm yettiğince yardım ettim dahada çok ettirmeyi nasip etsin Rabbim. Yazdığın için sağol hayırlı günler dilerim.
#18 - Ağustos 09 2011, 13:35:44

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.