Alternatifim Cafe

Burcuna göre evlilik alyansın nasıl olmalı?

Discussion started on Astroloji

KoçKatıldığınız her ortamı ışık çemberi haline getiriyorsunuz. Öylesine kendinizden eminsiniz ki, hemen ortamın en çarpıcı kişisi oluyorsunuz. Sizin evlilik alyansınız taşlı ve gösterişli olmalıdır.


BoğaÖz güvenli, rahat ve dost canlısısınız. İnsanları tüm anlayışınızla, yargılamadan dinlerken, yüzünüzde kendinizden emin bir gülümseme ve sade bir çekicilik oluşur. Evlilik yüzüğünüz sade ama zarif olmalıdır.


İkizlerİlginç takılarınız ve farklı bakışlarınızla, partinin yaramaz ve muzip çocuğu olmaya adaysınız. Bulunduğunuz ortamda insanların sizi yok saymak gibi şansları yoktur. Sizin alyansınız orjinal olmalıdır.


YengeçEğlenmeyi ve misafir ağırlamayı çok seviyor, bulunduğunuz ortamlarda, herkesi memnun etmek adına çok fazla çaba sarf ediyorsunuz. Masum görünüşlü bir gelin olacağınız için romantik bir tasarım tam size göre olacaktır.


AslanGüçlü kişiliğiniz ve özgüveniniz, sizi bulunduğunuz ortamların odak noktası haline getiriyor. Göz alıcı saçlarınız ve alımlı giysilerinizle, bulunduğunuz ortamın kraliçesi olmaya adaysınız. Sıra dışı bir yüzük tam size göredir.


BaşakDisiplini ve sadeliği seven Başaklar için görkemli toplantılar can sıkıcı ve iticidir. Giyim zevkinizde titiz bir seçicilik örneği sergilerken, klasik fakat şık kıyafetleri tercih edersiniz. Evlilik alyansınız ilginç bir tasarım olmalıdır.


TeraziTarz sahibi ve kendinize has kişiliğinizle, bulunduğunuz alanda herkesi büyülersiniz. Sanatçı ve artistik yapınızla etrafınızda flört havası estirirsiniz. Romantik yüzükler tam size göre.


AkrepZodyak’ın gerçek dişi olma sorumluluğunu asla unutmaz ve bunu çevrenizdekilere de hatırlatırsınız. Evlilik yüzüğünüzde farklı ve sizi yansıtmalı.


YayEğlence düşkünü ve yerinde duramayan siz Yay’ların enerjilerini sınırlamak mümkün değildir. Alyansınız küçük bir bilmece kutusu gibi sizi yansıtmalıdır.


OğlakSiz ciddi ve sistemli Oğlak’lar, iyi organize edilmiş ortamlardan hoşlanıyorsunuz . Ayrıca çok pahalı şeyi bile olağan bir şekilde üzerinizde taşırsınız.


KovaFarklı giyiminiz, seçkin tavırlarınız ve renkli kişiliğinizle ilk anda dikkati çekmeniz için tüm özelliklere sahipsiniz. Takılarınız da Uzakdoğu’nun egzotik havasını yansıtır.


BalıkSakin ve dingin yapınızı tanımak o kada zor ki... İçsel güvensizliğinizi yenmenize yardım edecek güçlü ilişkiler peşindesiniz. Süslü ve renkli giysileri sevdiğiniz gibi, alyansınız da romantik olmalıdır.
#1 - Haziran 23 2010, 17:37:28
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Zeitgeist

Koç'unki ne lan öyle ıyyyy.
Yengeç burcu her zamanki gibi güzel, sadecik. Yerim burcumu. (6)
Oğlak ve balığı da beğendim. :Ç
#2 - Haziran 23 2010, 18:07:11

Kova'nın ki ne biçim yüzük öyle. Burcumdan tiksindim bir an.
#3 - Haziran 23 2010, 18:15:10
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Aslan'ın ki ne öyle beyaz altın daha çok severim bencede Oğlak ve Balık güzel.  :Ç
#4 - Ocak 14 2011, 18:58:54

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.