Alternatifim Cafe

Burcunuza göre fanteziler!

Discussion started on Astroloji

Koç burcu
Koçların gücü ve çıldırtan enerjisiyle başa çıkmak hiç kolay değildir. O andaki tutkusu ve isteği sizi aldatmasın, Koç burcu her zaman yenilik ve farklılık peşindedir. Uslu bir bukalemun olun ve değişin; bir gün masum çocuk olun, bir gün vamp bir dişi. Yatakta yaratacağınız dalgalanmalardan sonrasını onun eşsiz heyecanına bırakın. İnsanı serseme çeviren hızı sizi ürkütmesin, Koçlar seksi ışık hızıyla yaşamayı sever. Siz de bu acelenin keyfini çıkarın ve hiç merak etmeyin, o sizin için üstüne düşeni yapacaktır. Romantizm mi? Hayır. Böyle şeylerle oyalanmak manasızdır. Hoş sözler ve dokunuşlar, şehvet için kurulmuş tuzaklardan başka bir şey değildir onun için. Güzel kelimelerinizi şehir içi küçük seyahatlere saklayın, size hükmetsin, bu esaretten göğe yükselen kuşlar gibi kurtulabilirsiniz. Onun cesaretini körükleyecek heyecan ve enerjiye sahip değilseniz, yandınız. O asla uyumaz, uyuyor numarası yapar, vahşi bir şekilde uyandırmasını bekler gizemli eşinden. Ele geçirdiğini sandığı kale, haz eşiğinizin en üstü olmalı. İpleri onun eline verin ve ellerini tutun, eğer isterseniz o ipler birazdan size dönebilir.

Boğa burcu
Güvende misiniz? Size güvenebilir mi? O güvende olmak ister, sevişirken bile! Boğaları uçuran etmen, çoğalma içgüdüsüdür. Biraz güç, biraz güven ve biraz ihtiras onu harekete geçirmeye yeter. Sadakat düşkünü Boğaları kışkırtan şeyin bu teklik duygusu olduğunu unutmayın. Onu kıvama getirmek yeteneklerinizin masum dokunuşlarıyla mümkün. Ama ölçüyü kaçırmayın ki ürkmesin. Kendisini arzuladığınızdan ve tutkularınızın eşitliğinden emin olmalı. Yeni bir şey denemek isterseniz onu ikna etmek için bir hayli şefkat göstermeniz gerekecek. Duyarlı olduğu kadar sınırları da vardır cinsellikte. Sizi mutlu görmek için elinden geleni yapar.

İkizler burcu
Yatağınızdaki maskeli kahramanı bir düşünün. Farklı, çılgın ama hep aynı maskeyi takan. Her biri farklı bir arzuyla silkeliyor sizi. İkizler burcu tam anlamıyla budur. Bir kişi, ama aynı zamanda bin kişi. Bu kural yatakta da değişmez. Onun değişken zevklerine ayak uydurmak için onun kadar macera ve fantezi düşkünü olmanız gerekecektir. Fantezi dünyası okyanuslar kadar geniş olan İkizler, çılgınca arayışlar peşindedir. Plajda şezlong altında, lüks bir gece kulübünün tuvaletinde, arabanın arkasında, her yerde onunla beraber olmaya hazırlamalısınız kendinizi. Tabii bunları yaparken zeka ve asalet İkizlerin başını döndüren tahrik unsurlarının başında gelir. Partnerinizi kendinize odaklamalısınız. Konsantrasyonu dağıldığı anda gider. Ne korkunç! Ellerini iyi kullanan hatta onlarla mucize yaratan İkizlerin güdülerini harekete geçiren şey meraktır. Onun merakını körükleyen gizemli biriyseniz ömür boyu dizlerinizin dibinden ayrılmaz, kara kutunuzu onun erişemeyeceği bir yere koyun.

Yengeç burcu
Yengeçlerin sekse giden yolu midesinden geçer. İyi yemek yapan, merhametli biriyseniz o, sizindir. Onu etkilemek için huzurlu evinizin manzara gören masasında şık bir akşam yemeği yeterli. Bu harika yemeğin sonunda ilk adımı ondan beklerseniz, tek yapacağınız şey birlikte bulaşık yıkamak olur. O susacaktır, arzularını cımbızla almanız gerekir. Ona istekli ve korumacı olduğunuzu gösterin. Yengecin yatak düşleri insanı sarhoş edecek kadar çalkantılıdır. Uyanık bir partner değilseniz, bu düşlerden haberiniz olmaz. Mesela eve getirdiği dev bir çöp bidonunun içinde sevişmek isteyebilir bunu anlayacak biri olmalısnız. Alay edilmekten hiç hoşlanmaz. Yengeçlerin en güvenilir özelliği zekalarıdır. Hiçbir şeyi unutmazlar. Şu an onun yatağındaysanız sevilen birisiniz demektir. Yatağa girdiği an boynunu bükmüş bir kedi olsa da göndereceğiniz işaretlerle vahşi bir aslana dönüşebilir. Yengeçler evlerini ve yataklarını severler bu nedenle fantezilerinizi onun alışkın olduğu yere göre ayarlayın.

Aslan burcu
Aslan burcu insanı aşkın tüm inceliklerini kullananır. Aslan tepeden tırnağa arzu karmaşasıdır. Tek bir gülümseyiş bile içlerindeki sıcaklığı ortaya çıkarabilir. Yataktayken adeta tanrılaşırlar, kendilerinden başka mutlak güç istemezler. Ona hükmetmeye çalışmak, soğuk ve yalnız bir yatak demektir. O ne kadar tanrıyı oynuyorsa siz de o kadar kulu oynamalısınız ki şahane bir beden uyumu çıksın ortaya. Korkulacak hiçbir şey yok bu pembe iktidarın ucunda, sizin mutluluğunuz var. Partneriniz için çok önemlisiniz çünkü sizi seçmiştir. Bu seçim sizin özel biri olmanız için yeterlidir. Açık sözlülüğü ile sizi rahatlatır. Tekliğinden emin olduğunda aniden yaramaz bir çocuğa dönüşür. Sizinle istediğiniz her oyunu oynar.

Başak burcu
Tıka basa duygu dolu biri. Duygularını o kadar yönlendirir ki onu haz eşiğinin altında yaşamaya razıdır. Romantizminin yolu şehvetli seksin kıyısından bile geçmez. Başakların mükemmeliyetçilik anlayışı cinsellikle aralarına sıkı bir duvar örmüştür. Her şeyi didik didik edip sorgularken, ne kaçırdıklarını göremeyebilirler. Bu durumda siz devreye girecek ve Başakların hayatını cehenneme çeviren detayların aslında nasıl bir nimet olduğunu göstereceksiniz. Başkalarının göremeyeceği küçük bir detay onu ateşleyebilir. Başaklar düşünsel güçle tahrik olur. Bu durumda bol bol kitap okumanız, siyasetten spora geniş bir yelpazede fikir sahibi olmanız gerekir. Bir başak burcu ile yataktaki maceralarınızın sınırları alt noktası, üst noktası, maksimumu ve minimum zevk aralığı bellidir. Yeni oyunlar, maceralar beklemeyin.

Terazi burcu
Kendine aşık birinin dikkatini çekmeyi becerirseniz Terazi burcu için doğru kişisiniz. Kendilerine hayranlıklarıyla da yetinmezler, egolarını doyurmak için daldan dala konar, her adresten benliklerine iyi gelecek birkaç macera ve birkaç sözle dönerler. Beğenilme içgüdüsü çoğu ilişkisini yerle bir eder. Seviştiği mekan ve kişi çarpıcı ve baş döndürücü olmalı. İpek çarşaflar, mumları her zaman hazırda tutmalısınız. Teraziler dengeyi cinsellikte de arar. Dokunduğunuz kadar dokunur, öptüğünüz kadar öper. Bu özelliğinden faydalanıp ortamı alevlendiren siz olabilirsiniz. Onunla ilişkinizi canlı tutmak istiyorsanız asla tek düzeleşmemelisiniz. Monoton bir cinsel hayat telefon defterini karıştırması için yeterli bir sebeptir. Hızlı ve vahşi sevişmelerden uzak durur. Her şeyin tadını çıkara çıkara sevişmekten hoşlanır.

Akrep burcu
Beş dakika içinde Akrep burcunu alevlendirecek birisine dönüşebiliyorsanız ne ala. Geri kalan her şeyi ona bırakın. Akrepler için seks, ekmek su gibidir. Her zaman hazırdır, iştahlıdır. Güzel çirkin kadın ayrımı yoktur. Akrepler cinsel hoşluğunu karşısındaki ayartmak için sonuna kadar kullanır. Akreplerin seks konusunda acelesi vardır. Hiçbir tabu yoluna çıkamaz, yaşamak istediği her ne varsa bunu rahatlıkla dile getirir. Fantezi düşkünü biriyseniz yaşadınız. Nerede duracakları, nereye dokunacakları konusunda ustadır. Sizi kendileri gibi önemserler.
Ne kadar ateşli olurlarsa olsunlar partnerlerinin de adım atmasını beklerler. Tek başlarına mutlu değillerdir.

Yay burcu
Yaylar dengenizi alt üst edebilir. Onun esrarengiz dokunuşları sizi yerkürenin en mutlu insanı olduğunuza ikna edecek kadar güçlü ve ateşlidir. Onun yatağında ya kral yada kraliçesiniz, ebedisiniz, muhteşemsiniz ve vazgeçilmezsiniz. Ama o vazgeçebilir de. Seksi deneysel kılan bir anlayışı vardır. Bir gün ansızın size uzak doğulu biriyle yaşadıklarını anlatırsa şaşırmayın bunu onun tipik doğasına verin. Her an neşeli olan Yaylar aslında yol arkadaşını aramaktadır. Ona istediği özgürlüğü verecek biri olabilir misiniz? Yaylar cinselliği gözü kara bir macera gibi yaşamaya meraklıdır. Tehlikeli oyunlara odaklanırlar.

Oğlak burcu
Oğlaklara gereken bir çift kanat ve hafızasını geçici olarak kaybetmesini sağlayacak bir alet. Ayakları yere basan Oğlaklar için durum yatakta da değişmez. Sıkmak ve sıkılmak için yaratılmış bir halleri vardır. Hep meşguldür. Arada bir onu dürtmeniz pozisyon değiştirmeniz onu kendine getirecektir. Bir buzdolabı ile berabersiniz farkında mısınız? Yataktaki bu uzaklığın çözümünü ancak zamana bırakabilirsiniz. Oğlaklar tanıdıkça ısınır. Seks yaparken keşfe çıkarlar ve küçük engellerden de hoşlanmazlar. Kolay kolay tatmin olmazlar. Kendi doyumu için sizin de bir şeyler yapmanızı beklerler. Hükmetmeye bayılırlar.

Kova burcu
Seks shoplardan çıkmayan utangaç çocuklara benzetebiliriz onları. Evinizin uygun yerlerini bu tür seks objeleri ile donatırsanız onu eve bağlamanız kolay olur. Kova burcu sevgilinizle yeteri kadar dost musunuz? Onu ateşleyen dostluktur çünkü. Kendisini anlayana ilgi duyar. Çok fazla sekse düşkün değildir, porno dergiler ve erotik filmlerle idare edebilir. Kovalar özgürdür, tek eşli kalmakta zorlanırlar. Zekaya önem verirler.Partnerinin gizemli ve karmaşık oluşuna bayılırlar. Şaşırtılmak inanılmaz derecede tahrik eder onları. Kovalar yatakta eşitlikten yanadır. Hareket ve dokunuşlarını sizden gelen elektriğe göre yönlendirirler.

Balık burcu
Öpmesi, koklaması, ısırması, her şeyi duygu yüklüdür Balıkların. Bir Balıkla birlikte olduktan sonra vücudunuzdaki duygu zerreciklerini hissettiniz mi? Sevişmek bir duygu değişimidir onların için. Kışkırtıcı, yumuşacık bir yaklaşımları vardır. İnce noktaları parmağıyla koymuş gibi bulurlar. Balıkları yatağa götüren şey duygulardır. Ancak sadakatte zorlanırlar. Kokulu mumlar, tütsüler, şarap Balıklar için ideal seks ortamını oluşturan küçük şeylerdir. Balık burcu insanı sevişirken partnerinin vücudunu görmek ister. Paylaştığı bedeni görerek dokunmak ister. Partnerinin yatakta güçlü ve yönetici olmasını arzular. Hayalperest Balıklar tam anlamıyla birer fantezi makinesidir.
#1 - Eylül 02 2009, 15:11:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Terazi burcu
Kendine aşık birinin dikkatini çekmeyi becerirseniz Terazi burcu için doğru kişisiniz. Kendilerine hayranlıklarıyla da yetinmezler, egolarını doyurmak için daldan dala konar, her adresten benliklerine iyi gelecek birkaç macera ve birkaç sözle dönerler. Beğenilme içgüdüsü çoğu ilişkisini yerle bir eder. Seviştiği mekan ve kişi çarpıcı ve baş döndürücü olmalı. İpek çarşaflar, mumları her zaman hazırda tutmalısınız. Teraziler dengeyi cinsellikte de arar. Dokunduğunuz kadar dokunur, öptüğünüz kadar öper. Bu özelliğinden faydalanıp ortamı alevlendiren siz olabilirsiniz. Onunla ilişkinizi canlı tutmak istiyorsanız asla tek düzeleşmemelisiniz. Monoton bir cinsel hayat telefon defterini karıştırması için yeterli bir sebeptir. Hızlı ve vahşi sevişmelerden uzak durur. Her şeyin tadını çıkara çıkara sevişmekten hoşlanır.

vay güzelmiş :)
#2 - Eylül 02 2009, 15:25:19
İsyanım var Ülen DünYalılardan Tiskiniyorum tis tis tiskiniyorum

Koç burcu
Koçların gücü ve çıldırtan enerjisiyle başa çıkmak hiç kolay değildir. O andaki tutkusu ve isteği sizi aldatmasın, Koç burcu her zaman yenilik ve farklılık peşindedir. Uslu bir bukalemun olun ve değişin; bir gün masum çocuk olun, bir gün vamp bir dişi. Yatakta yaratacağınız dalgalanmalardan sonrasını onun eşsiz heyecanına bırakın. İnsanı serseme çeviren hızı sizi ürkütmesin, Koçlar seksi ışık hızıyla yaşamayı sever. Siz de bu acelenin keyfini çıkarın ve hiç merak etmeyin, o sizin için üstüne düşeni yapacaktır. Romantizm mi? Hayır. Böyle şeylerle oyalanmak manasızdır. Hoş sözler ve dokunuşlar, şehvet için kurulmuş tuzaklardan başka bir şey değildir onun için. Güzel kelimelerinizi şehir içi küçük seyahatlere saklayın, size hükmetsin, bu esaretten göğe yükselen kuşlar gibi kurtulabilirsiniz. Onun cesaretini körükleyecek heyecan ve enerjiye sahip değilseniz, yandınız. O asla uyumaz, uyuyor numarası yapar, vahşi bir şekilde uyandırmasını bekler gizemli eşinden. Ele geçirdiğini sandığı kale, haz eşiğinizin en üstü olmalı. İpleri onun eline verin ve ellerini tutun, eğer isterseniz o ipler birazdan size dönebilir.
  :P
#3 - Eylül 02 2009, 16:25:37

Boğa burcu
Güvende misiniz? Size güvenebilir mi? O güvende olmak ister, sevişirken bile! Boğaları uçuran etmen, çoğalma içgüdüsüdür. Biraz güç, biraz güven ve biraz ihtiras onu harekete geçirmeye yeter. Sadakat düşkünü Boğaları kışkırtan şeyin bu teklik duygusu olduğunu unutmayın. Onu kıvama getirmek yeteneklerinizin masum dokunuşlarıyla mümkün. Ama ölçüyü kaçırmayın ki ürkmesin. Kendisini arzuladığınızdan ve tutkularınızın eşitliğinden emin olmalı. Yeni bir şey denemek isterseniz onu ikna etmek için bir hayli şefkat göstermeniz gerekecek. Duyarlı olduğu kadar sınırları da vardır cinsellikte. Sizi mutlu görmek için elinden geleni yapar.
#4 - Eylül 02 2009, 16:26:53

On the day that you were born
The angels got together
They decided to create a dream come true
So they sprinkled moon dust in your hair
And put a starlight in your eyes so blue

Boğa burcu
Güvende misiniz? Size güvenebilir mi? O güvende olmak ister, sevişirken bile! Boğaları uçuran etmen, çoğalma içgüdüsüdür. Biraz güç, biraz güven ve biraz ihtiras onu harekete geçirmeye yeter. Sadakat düşkünü Boğaları kışkırtan şeyin bu teklik duygusu olduğunu unutmayın. Onu kıvama getirmek yeteneklerinizin masum dokunuşlarıyla mümkün. Ama ölçüyü kaçırmayın ki ürkmesin. Kendisini arzuladığınızdan ve tutkularınızın eşitliğinden emin olmalı. Yeni bir şey denemek isterseniz onu ikna etmek için bir hayli şefkat göstermeniz gerekecek. Duyarlı olduğu kadar sınırları da vardır cinsellikte. Sizi mutlu görmek için elinden geleni yapar.
#5 - Eylül 02 2009, 16:28:16

Kova burcu
Seks shoplardan çıkmayan utangaç çocuklara benzetebiliriz onları. Evinizin uygun yerlerini bu tür seks objeleri ile donatırsanız onu eve bağlamanız kolay olur. Kova burcu sevgilinizle yeteri kadar dost musunuz? Onu ateşleyen dostluktur çünkü. Kendisini anlayana ilgi duyar. Çok fazla sekse düşkün değildir, porno dergiler ve erotik filmlerle idare edebilir. Kovalar özgürdür, tek eşli kalmakta zorlanırlar. Zekaya önem verirler.Partnerinin gizemli ve karmaşık oluşuna bayılırlar. Şaşırtılmak inanılmaz derecede tahrik eder onları. Kovalar yatakta eşitlikten yanadır. Hareket ve dokunuşlarını sizden gelen elektriğe göre yönlendirirler.
 :Ç
#6 - Eylül 02 2009, 16:35:07
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Terazi burcu
Kendine aşık birinin dikkatini çekmeyi becerirseniz Terazi burcu için doğru kişisiniz. Kendilerine hayranlıklarıyla da yetinmezler, egolarını doyurmak için daldan dala konar, her adresten benliklerine iyi gelecek birkaç macera ve birkaç sözle dönerler. Beğenilme içgüdüsü çoğu ilişkisini yerle bir eder. Seviştiği mekan ve kişi çarpıcı ve baş döndürücü olmalı. İpek çarşaflar, mumları her zaman hazırda tutmalısınız. Teraziler dengeyi cinsellikte de arar. Dokunduğunuz kadar dokunur, öptüğünüz kadar öper. Bu özelliğinden faydalanıp ortamı alevlendiren siz olabilirsiniz. Onunla ilişkinizi canlı tutmak istiyorsanız asla tek düzeleşmemelisiniz. Monoton bir cinsel hayat telefon defterini karıştırması için yeterli bir sebeptir. Hızlı ve vahşi sevişmelerden uzak durur. Her şeyin tadını çıkara çıkara sevişmekten hoşlanır.
#7 - Eylül 03 2009, 08:57:07
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

Yengeç burcu
Yengeçlerin sekse giden yolu midesinden geçer. İyi yemek yapan, merhametli biriyseniz o, sizindir. Onu etkilemek için huzurlu evinizin manzara gören masasında şık bir akşam yemeği yeterli. Bu harika yemeğin sonunda ilk adımı ondan beklerseniz, tek yapacağınız şey birlikte bulaşık yıkamak olur. O susacaktır, arzularını cımbızla almanız gerekir. Ona istekli ve korumacı olduğunuzu gösterin. Yengecin yatak düşleri insanı sarhoş edecek kadar çalkantılıdır. Uyanık bir partner değilseniz, bu düşlerden haberiniz olmaz. Mesela eve getirdiği dev bir çöp bidonunun içinde sevişmek isteyebilir bunu anlayacak biri olmalısnız. Alay edilmekten hiç hoşlanmaz. Yengeçlerin en güvenilir özelliği zekalarıdır. Hiçbir şeyi unutmazlar. Şu an onun yatağındaysanız sevilen birisiniz demektir. Yatağa girdiği an boynunu bükmüş bir kedi olsa da göndereceğiniz işaretlerle vahşi bir aslana dönüşebilir. Yengeçler evlerini ve yataklarını severler bu nedenle fantezilerinizi onun alışkın olduğu yere göre ayarlayın.

Yok artık. :Ç
#8 - Eylül 03 2009, 14:22:10
Yaşamak sansürler eşliğinde, çok sahte.

Oğlak burcu
Oğlaklara gereken bir çift kanat ve hafızasını geçici olarak kaybetmesini sağlayacak bir alet. Ayakları yere basan Oğlaklar için durum yatakta da değişmez. Sıkmak ve sıkılmak için yaratılmış bir halleri vardır. Hep meşguldür. Arada bir onu dürtmeniz pozisyon değiştirmeniz onu kendine getirecektir. Bir buzdolabı ile berabersiniz farkında mısınız? Yataktaki bu uzaklığın çözümünü ancak zamana bırakabilirsiniz. Oğlaklar tanıdıkça ısınır. Seks yaparken keşfe çıkarlar ve küçük engellerden de hoşlanmazlar. Kolay kolay tatmin olmazlar. Kendi doyumu için sizin de bir şeyler yapmanızı beklerler. Hükmetmeye bayılırlar.

:P
#9 - Eylül 03 2009, 14:40:42


Yengeç burcu
Yengeçlerin sekse giden yolu midesinden geçer. İyi yemek yapan, merhametli biriyseniz o, sizindir. Onu etkilemek için huzurlu evinizin manzara gören masasında şık bir akşam yemeği yeterli. Bu harika yemeğin sonunda ilk adımı ondan beklerseniz, tek yapacağınız şey birlikte bulaşık yıkamak olur. O susacaktır, arzularını cımbızla almanız gerekir. Ona istekli ve korumacı olduğunuzu gösterin. Yengecin yatak düşleri insanı sarhoş edecek kadar çalkantılıdır. Uyanık bir partner değilseniz, bu düşlerden haberiniz olmaz. Mesela eve getirdiği dev bir çöp bidonunun içinde sevişmek isteyebilir bunu anlayacak biri olmalısnız. Alay edilmekten hiç hoşlanmaz. Yengeçlerin en güvenilir özelliği zekalarıdır. Hiçbir şeyi unutmazlar. Şu an onun yatağındaysanız sevilen birisiniz demektir. Yatağa girdiği an boynunu bükmüş bir kedi olsa da göndereceğiniz işaretlerle vahşi bir aslana dönüşebilir. Yengeçler evlerini ve yataklarını severler bu nedenle fantezilerinizi onun alışkın olduğu yere göre ayarlayın.

Hönk  :Ç
#10 - Eylül 03 2009, 14:44:14
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Balık burcu
Öpmesi, koklaması, ısırması, her şeyi duygu yüklüdür Balıkların. Bir Balıkla birlikte olduktan sonra vücudunuzdaki duygu zerreciklerini hissettiniz mi? Sevişmek bir duygu değişimidir onların için. Kışkırtıcı, yumuşacık bir yaklaşımları vardır. İnce noktaları parmağıyla koymuş gibi bulurlar. Balıkları yatağa götüren şey duygulardır. Ancak sadakatte zorlanırlar. Kokulu mumlar, tütsüler, şarap Balıklar için ideal seks ortamını oluşturan küçük şeylerdir. Balık burcu insanı sevişirken partnerinin vücudunu görmek ister. Paylaştığı bedeni görerek dokunmak ister. Partnerinin yatakta güçlü ve yönetici olmasını arzular. Hayalperest Balıklar tam anlamıyla birer fantezi makinesidir.


Kendimden utandım anasını satiyim.
#11 - Eylül 03 2009, 14:49:37
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Yengeç burcu
Yengeçlerin sekse giden yolu midesinden geçer. İyi yemek yapan, merhametli biriyseniz o, sizindir. Onu etkilemek için huzurlu evinizin manzara gören masasında şık bir akşam yemeği yeterli. Bu harika yemeğin sonunda ilk adımı ondan beklerseniz, tek yapacağınız şey birlikte bulaşık yıkamak olur. O susacaktır, arzularını cımbızla almanız gerekir. Ona istekli ve korumacı olduğunuzu gösterin. Yengecin yatak düşleri insanı sarhoş edecek kadar çalkantılıdır. Uyanık bir partner değilseniz, bu düşlerden haberiniz olmaz. Mesela eve getirdiği dev bir çöp bidonunun içinde sevişmek isteyebilir bunu anlayacak biri olmalısnız. Alay edilmekten hiç hoşlanmaz. Yengeçlerin en güvenilir özelliği zekalarıdır. Hiçbir şeyi unutmazlar. Şu an onun yatağındaysanız sevilen birisiniz demektir. Yatağa girdiği an boynunu bükmüş bir kedi olsa da göndereceğiniz işaretlerle vahşi bir aslana dönüşebilir. Yengeçler evlerini ve yataklarını severler bu nedenle fantezilerinizi onun alışkın olduğu yere göre ayarlayın.


Öha. :Ç
#12 - Eylül 03 2009, 14:51:10
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

ikizler olmaktan utandım anacım.
#13 - Eylül 03 2009, 15:04:55
          "     - büyüyünce ne olacaksın?
+ ben diktatör olacağım ya sen?
- ben turta olacağım..."

insanı burcundan tiksindirdiniz yaaaa buniyaa
#14 - Ekim 23 2009, 21:23:10
« Son Düzenleme: Ekim 23 2009, 21:41:33 Gönderen: Really »

ney dev çöp bidonunun içinde sevişmek mi ??

abi şuraya daha usturuplu şeyler yazın bee
#15 - Ekim 23 2009, 21:33:56
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

illa insanı küfür ettirecekler
#16 - Kasım 14 2009, 10:42:37

Aslan burcu
Aslan burcu insanı aşkın tüm inceliklerini kullananır. Aslan tepeden tırnağa arzu karmaşasıdır. Tek bir gülümseyiş bile içlerindeki sıcaklığı ortaya çıkarabilir. Yataktayken adeta tanrılaşırlar, kendilerinden başka mutlak güç istemezler. Ona hükmetmeye çalışmak, soğuk ve yalnız bir yatak demektir. O ne kadar tanrıyı oynuyorsa siz de o kadar kulu oynamalısınız ki şahane bir beden uyumu çıksın ortaya. Korkulacak hiçbir şey yok bu pembe iktidarın ucunda, sizin mutluluğunuz var. Partneriniz için çok önemlisiniz çünkü sizi seçmiştir. Bu seçim sizin özel biri olmanız için yeterlidir. Açık sözlülüğü ile sizi rahatlatır. Tekliğinden emin olduğunda aniden yaramaz bir çocuğa dönüşür. Sizinle istediğiniz her oyunu oynar.
 :urfa  :sizo :blush
#17 - Ocak 14 2011, 19:17:35

Balık burcu
Öpmesi, koklaması, ısırması, her şeyi duygu yüklüdür Balıkların. Bir Balıkla birlikte olduktan sonra vücudunuzdaki duygu zerreciklerini hissettiniz mi? Sevişmek bir duygu değişimidir onların için. Kışkırtıcı, yumuşacık bir yaklaşımları vardır. İnce noktaları parmağıyla koymuş gibi bulurlar. Balıkları yatağa götüren şey duygulardır. Ancak sadakatte zorlanırlar. Kokulu mumlar, tütsüler, şarap Balıklar için ideal seks ortamını oluşturan küçük şeylerdir. Balık burcu insanı sevişirken partnerinin vücudunu görmek ister. Paylaştığı bedeni görerek dokunmak ister. Partnerinin yatakta güçlü ve yönetici olmasını arzular. Hayalperest Balıklar tam anlamıyla birer fantezi makinesidir.
Ben ve fantazi  :hönk  kioptum
#18 - Ağustos 29 2012, 18:00:51
Durdurmak imkansız bi hal alıyor gidişinle,
Gülerdin ya seni inan ki çok seviyorum gibisinden.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.