Alternatifim Cafe

Kendisine yan bakan hücre arkadaşını yedi

Discussion started on Haberler

Silahlı soygun suçundan hapse atılan Fransız mahkum, kendisine ters bakan hücre arkadaşını usturayla öldürüp göğsünü açtı. Akciğerini kalp zannedip yedi.

Ruhuna sahip olmak için
Fransa'da yaşayan Nicolas Cocaign, silahlı soygun suçundan Rouen Cezaevi'ne atıldı. 39 yaşındaki iki çocuk babası mahkum, Thierry Baudry isimli hücre arkadaşı ile hijyen konusunda uyuşamıyordu. Baudry'nin tuvaleti tıkaması bardağı taşıran son damla oldu. Hücre arkadaşını döverek öldüren Cocaign, daha sonra jiletle onun göğsünü yardı. Akciğerini çıkartarak bir kısmını çiğ olarak yedi. Diğerini de soğanla pişirip mideye indirdi. Yamyam mahkum, arkadaşını ruhuna sahip olmak için böyle bir şey yaptığını söyledi.

Tadını merak etmiş!
Cocaign, sorgusunda, arkadaşını öldürdükten sonra bir torbaya koyduğunu ve bu süre içinde "tadının nasıl olduğunu merak ettiği için" onu yemeye karar verdiğini söyledi. Baudry'nin karakterine hayran olduğunu söyleyen yamyam mahkum, "Ruh güzelliği beni etkilemişti. Kalbini yersem benim de öyle olacağımı düşündüm. Ama yanlışlıkla kalbi yerine akciğerini yemişim" dedi. Üçüncü hücre arkadaşı David Lagrue ise gördükleri karşısında travma geçirerek intihar etti.
#1 - Haziran 23 2010, 16:55:59
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

müthiş, adamın fırını nerde bulduğunu merak ettim açıkçası, ayrıca tuvalet adamın tipinden de tıkanmış olabilir. neyse ruhu güzelmiş sadece.
#2 - Temmuz 14 2010, 14:38:03
Sevmek keman çalmak gibidir, bilmeyen kötü sesler çıkarır.

Üçüncü hücre arkadaşına takıldım ama ben. Keşke o da yeseymiş, belki ruhu güzelleşirdi.
#3 - Temmuz 15 2010, 01:53:30
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Bence yamyam olmakta bi problem yok asıl problem diri diri yerse...
#4 - Temmuz 15 2010, 12:09:33
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Akciğerle kalbi ayıramamış mı
çüş ya bu ne .S
#5 - Ağustos 16 2011, 01:45:55
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Afiyet olsun..
#6 - Ağustos 18 2011, 00:20:27

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.