Alternatifim Cafe

MFÖ’ den Muhteşem Kostüm Şov!

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

Fi Yapı Sponsorluğunda, Turkcell Kuruçeşme Arena’da yaz konserlerinde sıra MFÖ'deydi.

Akşam saatlerinde bunaltıcı havayı serinleten yağmurun ardından Boğaz’ın ılık esintisine MFÖ şarkıları eşlik etti. MFÖ hayranları, şarkılarla kimi zaman romantizm yaşadı, kimi zamansa eller havaya diyerek yerinde duramadı.

Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un her zamanki gibi farklı tarzını konuşturduğu kostümleriyle sahnede olduğu gecede, yıllara meydan okuyan grup, bitmek bilmeyen enerjilerini Boğaz’a taşıdı. Konser, "Ele Güne Karşı" ile başladı... “Mazeretim Var Asabiyim Ben”, “Sakın Gelme”, “Benim Hala Umudum Var”, “Psikopat”, “Ne Bileyim Ben” ile devam etti.

Şarkılar MFÖ ve onlara eşlik eden hayranları tarafından hep birlikte söylendi. MFÖ uzun senelerdir konserlerinde okumadıkları ve çok özlenen, yıllar geçtikçe daha da güzelleşen “Ne Biçim Hikaye”, “Anında Görüntü” ve “Gözyaşları” isimli parçalarını da seslendirdi.

“Ali Desidero” ve “Sude” parçaları söylenirken Turkcell Kuruçeşme Arena'yı dolduranların coşkusu görülmeye değerdi.

Konser sona erdiğinde 'bir daha, bir daha' sesleri eşliğinde tekrar sahneye çıkan MFO hayranlarına “Sarı Laleler” ve “Ele Güne Karşı” ile veda etti ama bu kadar bis yeterli gelmedi. Alkışlar dinmeyince grup ikinci kez sahneye çıkarak “Güllerin İçinden” ile geceyi noktaladı.

Resimler için tıklayın!
#1 - Haziran 22 2010, 20:32:45
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.