Alternatifim Cafe

"Bende at geni var"

Discussion started on Magazin

Ajda Pekkan'ın hızına kimse yetişemiyor!

Geçen hafta sonu Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konserinden sonra Nahide Motel'e gelip sabaha kadar eğlenen Ajda Pekkan, önceki pazar gecesi yine aynı mekândaydı. Süperstar'ın mekâna geleceğini öğrenen Çapamarka ekibi özel hazırlık yaptı ve Nahide Motel'i açarak Pekkan için hazırladı. Açıkhava'daki ikinci konserinin ardından orkestra elemanları, dansçıları ve yakın dostlarıyla eğlenen sanatçı, sabaha kadar fasıl yaptı. Konuklar arasında bulunan Demet Sağıroğlu ile sahnede şarkı söyleyen Pekkan, alaturka şarkılardan oluşan mini bir konser verdi. Pekkan'ın kısa süren oryantal şovu da görülmeye değerdi.

Songü Hatısaru'nun "Bu yaz en çok çalışan sanatçı sizsiniz herhalde" sorusunu üzerine Süper star şöyşe cevap verdi: "Bende at geni var, aanki fethetmem gereken uçsuz bucaksız çayırlar var. Yetişemeyecekmiş gibi sürekli koşuyorum. Hani bir şeyler oluyor ve ben kaçırıyorum duygusu. Daha beni çok göreceksiniz orada burada!"
#1 - Haziran 16 2010, 21:33:55
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.