Alternatifim Cafe

Yaşayan Son Fahişe

Discussion started on Edebiyat

İranlı yazar Roxana Shirazi, 1 Haziran’da piyasaya çıkacak “Yaşayan Son Fahişe: İran’da Doğdu, Gizli Gizli Çiftleşti” adlı kitabı olay yaratmaya hazırlanıyor.

Kitapta Guns'N'Roses, Mötley Crüe, Velvet Revolver, Papa Roach gibi grupların yanı sıra Tommy Lee, Sebastian Bach ve Dizzy Reed gibi ünlü rock şarkıcılarıyla yaptığı ateşli seks kaçamaklarını tüm ayrıntılarıyla anlatıyor.

Yaptığı bu seks kaçamaklarından hiçbir zaman pişmanlık duymadığını, çoğu rock gruplarının hala peşinden koştuğunu kitabında tüm ayrıntılarıyla anlatıyor. Fakat yazarın bir korkusu var.  O da ‘Şeytan Ayetleri’ kitabının yazarı Salman Rüşdi’nin başına gelen ölüm fetvasının kendisine de uygulanabileceği korkusu… Uzun süre kitabı yayınlamaktan çekinen Shirazi, arkadaşlarının desteğiyle kitabını “Yaşayan Son Fahişe: İran’da Doğdu, Gizli Gizli Çiftleşti” ismiyle 1 Haziran’da yayımlıyor.

KURAN DERSLERİNDE SEKS YAPTIĞIMI BİR BİLSELER...

10 yaşına kadar Tahran’da yaşayan yazar Roxana Shirazi şimdilerde Londra’da yaşıyor. Ve İran’da yaşadığı dönemde yaşadıklarını kitapta anlatan yazar “Kitapta İslam’a saldırmıyorum. Ama muhtemelen, Kuran dersleri sırasında seks yaptığımı yazmamdan hoşlanmayacaklardır” diyor.

Shirazi’nin çıplak fotoğrafları ve çarşafa benzeyen kıyafetler içinde parmakları ve diliyle yaptığı müstehcen ifadelerin olduğu başka fotoğraflar da Müslüman çevderen oldukça büyük tepkiler alacak gibi gözüküyor.
#1 - Mayıs 28 2010, 19:56:29
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

:öff
#2 - Haziran 30 2010, 14:36:29
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.