Alternatifim Cafe

The Beatles Filminin Müzikleri Liam Gallagher'dan

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

Cannes Film Festivali'nde yeni film projesinin ayrıntılarını gün yüzüne çıkaran Liam Gallagher, filmin müziklerini yeni grubuyla birlikte hazırlayacağını açıkladı.

Richard DiLello'nun yazdığı ve Beatles'ı anlatan başarılı kitaplardan biri olarak kabul edilen "The Longest Cocktail Party"nin haklarını alan Liam Gallagher, projeyi Revolution Films'le birlikte hayata geçirmeye hazırlanıyor. Beatles'ın son yıllarına, özellikle de 1967 ile 1970 yılları arasına odaklanacak filmin müziklerinde klasik Beatles parçaları yer almayacak.

"Elbette ki filmin müzik albümünde The Beatles şarkılarını kullanabilirdik; fakat kendi şarkılarımızı hazırlamaya karar verdik. Filmin soundtrack'ini yeni grubumla birlikte hazırlayacağız. Tıpkı The Beatles şarkılarındaki gibi bir sound yakalayabileceğimize inanıyorum. 'Bakın, albümde Let it Be de var!' demektense o dönemi hatırlatan şarkılarla karşılaşmanın daha heyecan verici olacağını düşünüyorum." diyor Liam Gallagher.
#1 - Mayıs 23 2010, 16:59:27
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.