Alternatifim Cafe

Cana Geleceğine Mala Gelsin!

Discussion started on Bay

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, insanlar seks sırasında hem yaralanabiliyorlar hem de 500 TL'ye kadar çıkabilen maddi hasarlara yol açabiliyorlar.Her yıl yüzbinlerce İngilizin kendilerini seks sırasında yaralayıp utançlarından seslerini çıkaramayarak bunun acısını çektiği bu araştırmayla ortaya çıkmış oldu.

Araştırmaya göre, ülkedeki yetişkin nüfusun üçte biri yani yaklaşık 18 milyon kişi, kendilerini şehvetin kucağına bıraktıkları sırada gerçekleşen kazalarda hafif yaralandı. Çekilen acıların başında ağrılar ya da kasılmalar geliyor.

Bunların yüzde 40'ı başlarına bir 'kaza' geldiğini seks sırasında değil, genelde sabah farkediyor. Hatta yüzde 5'lik kesim seks kazaları nedeniyle işi bile asıyor!

Yüzde ikilik kesimde seks kırıklara ve çıkıklara yol açarken, burkulma, parmakların fazla geri yatması sonucu incinmesi gibi yaralanmalar görülüyor. Bu anlamda kanepe seks yapılacak en riskli yer olarak ortaya çıkarken, bunun nedeni etrafta duran kırılacak eşyalar bardak ve tabaklar olarak gösteriliyor.

Merdivenler en tehlikeli ikinci seks mekanı olarak belirirken, otomobil ve duş bundan sonra geliyor. Diğer tehlikeli yerler sandalyeler, mutfak masası, tuvalet ve ofis eşyalarının bulunduğu yüklükler. Her 10 kişiden biri sevgilisiyle birlikte ya da sadece sevgilisinin seks sırasında yataktan düşme olayını yaşadığını söylerken, Her 50 kişiden biri çamaşır makinesinin üzerinden düştüklerini ifade etti.

Araştırmada evin içindeki karyola kenarlarının, şarap şişelerinin, resim çerçevelerinin nasıl tehlike yarattığı da ortaya konuldu. Araştırmaya katılan bazı enerjik kişiler seks sırasında duvarda bir delik açtıklarını ya da şifonyer ya da kapı kırdıklarını da itiraf etti.

Her 10 kişiden neredeyse dördü seks sırasında bir şeyler kırdıklarını ve ortalama zararın 400 Türk Lirasını bulabildiğini söyledi. phonepiggybank.com adlı sitenin gerçekleştiridiği araştırmada en yaygın yaralanma ve kazalar ile en tehlikeli seks yerleri şöyle sıralandı:
#1 - Mayıs 16 2010, 17:15:48
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Başlık aşırı manidar.  (6)
#2 - Haziran 12 2010, 20:39:44

Fotoğraf korkunç!
#3 - Haziran 12 2010, 20:55:00

Başlık aşırı manidar.  (6)
Benimde ilk aklıma bunu söylemek geldi. : )
Cana değil mala.
#4 - Haziran 13 2010, 00:25:54
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.