Alternatifim Cafe

Edremit Zeytinlide Rock Tatili: Zeytinli Rock Fest 2010

Discussion started on Konser ve Parti Organizasyonları


Türkiye?nin tek enerjisini kaybetmediği müzik heyecanı Zeytinli Rock Fest bu sene de karşınıza 5-6-7-8 Ağustos 2010?da sımsıcak Balıkesir havasında sizlerle olucak. Deniz, güneş ve plajı Rock müzikle birleştiren Zeytinli Rock Fest?te Türkiye ?nin önemli rock grupları ve sanatçıları gece yarısına kadar katılımcılara performanslarını sergileyecek.

Bu festivalde 4 günlük kombine + kamp konaklama imkanı bulacak olan katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını festival alanı içerisindeki catering stand larından uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Festival kapılarını kampçılara 4 Ağustos Çarşamba saat 12:00?de açacak. Katılımcılar kamp bölgesindeki tuvalet kabinleri ve duşları kullanabilecek, ayrıca festival alanındaki çarşıda her türlü ihtiyaç maddesi satışa sunulacak. İhtiyacı olabilecek katılımcılar için festival alanında çadır ve kamp malzemeleri satın alınabilecek bir stand da yer alacak.

Zeytinli?de rock ; deniz ve tatille birleşiyor! Süpriz yerli ve yabancı gruplarla kaliteli müzik keyfi yine Zeytinli?de, kendi yerinde?.

Etkinlikte sahne alacak gruplar:

110
Bulutsuzluk Özlemi
Deja-vu
Demir Demirkan
Direc-t
Dorian
Dört X Dört
Emre Aydın
Gece
Gizli Özne
Gökçe
Haluk Levent
Helldorado
İstanbul Arabesque Project
Kolpa
Kreş
MFÖ
Makine
Mirkelam ve Kargo
Model
Murat NET
Pickpocket
Pin-Up
Rashit
Umut Kaya
#1 - Nisan 27 2010, 13:03:35
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.