Alternatifim Cafe

Galatasaray'ın Ligdeki Durumu Hakkında Yorumlar

Discussion started on Galatasaray

yorumlarınızı alalım bakalım. bu sene bizi şampiyonluktan koparan şey nedir?

şunu söylemeliyim ki baroşun sakatlığı bir çok skoru etkiledi. puan kaybedilen maçların çoğunda baroş arandı. takım çok iyi.. özellikle lucas neill transferi çok yerinde oldu. derbide iki takımı karşıma koyarsam eğer neill der, tek geçerim. oyuncularımızın sakatlıklarının uzun sürmeside takıma çok olumsuz yönde yansıdı. dos santos transferinide onaylıyorum, genç ve dinamik bir oyuncu takıma ısındığında beklentilerim oldukça fazla ondan. biraz önce haberlerde öğrendim arda turan avrupa oynamak ve takımdan ayrılmak istediğini söylemiş. bu genç adama kaptanlık verilmesinide doğru bulmuyorum. bir yerden patlak vereceğinide düşünmedim değil. yükü ağır, yolu uzun... söylenecek çok şey var. kısaca seneye artık demekteyim...
#1 - Nisan 26 2010, 21:13:01
Programmer: CS3-CS4

Servet, Arda, [Mehmet, Mustafa Sarp ve Barış -Bu üçlüden herhangi ikisi de olabilir.-] başlıca gönderilmesi gereken kişilerdir bence.
Hepsinin sebebi de farklı.

Takıma kaleci takviyesi yapmaya gerek yok, Aykut'a güven aşılamak gerekir.
Sol bek (Hakan Balta'nın stoper olması göz önünde bulundurulursa) ve Ön Libero mevkilerine yapılacak 1-2 nokta transferle gelecek senenin banko takımını çıkartacak güçtedir Galatasaray.
#2 - Nisan 27 2010, 11:09:25
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Zeitgeist

Aziz Yıldırım Arda'yı alır ha. (6)
#3 - Nisan 27 2010, 12:08:02

bana kalırsa ahmet barış gitmeli. disiplinsiz bir oyuncu. teknik olarak mustafa sarp'ı beğeniyorum.
dediğin gibi kaleci transferinede gerek duyulmamalı. aykut oldukça iyi bir kaleci sadece güven kazanması gerekir. katılıyorum.

gönderilecekler arasına ayhan'da girmeli. kontra atakları öldüren bir oyuncu.
kewell içinde yaşından dolayı göndermek istiyorlar. hakan şükür'ede aynısı yapıldı. kewell oynamalı bence. çok sağlam bir golcü alındığı takdirde yeni stadla beraber şampiyonluk olur düşüncesindeyim. koşmasın ama atsın. dedim gitti ahmet...
---
edit:
arda fenere gitmez bence jeremy. niye çünkü 30 bin taraftardan küfür yemek istemez, ki sami yen gibi bir staddan bide. (6)
#4 - Nisan 27 2010, 12:13:14
Programmer: CS3-CS4

Zeitgeist

Servet gidiyormuş, şimdi okudum. :Ç

İyi de, Emre ve Tümer'e de oldu bu olay. 'Ben asla kendi takımın dışında yerlerde oynamam' diye ağladılar ama parayı görünce de vın turizm. (6)
#5 - Nisan 27 2010, 12:26:38
« Son Düzenleme: Nisan 27 2010, 12:27:26 Gönderen: Fıstıkçı Şahap »

Mustafa Sarp'ın olmayan tekniğini beğeniyorsun herâlde. (: Mustafa Sarp'ın olayı 'arı' gibi çalışmasından, koşmasından ibaret. He bir de Ayhan vardı unutmuşum onu fakat yedek kalır, öyle de değerlendirilebilir.
Kewell, Dos Santos kalmalı.

Ama Galatasaray öncelikle Servet yükünden kurtulmalıdır.
~
Arda öyle şey yapmaz.
#6 - Nisan 27 2010, 12:33:10
« Son Düzenleme: Nisan 27 2010, 19:03:19 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Zeitgeist

Dos Santos gidiyor yalnız. (6)
#7 - Nisan 27 2010, 12:56:33

Ya o konuda gazetelerde çıkan haberlere de pek inanmıyorum açıkçası. Malzeme yokluğundan tüm bunlar. 21 yaşında daha, değerlendirilmeli bu yetenek. Jo kesin gidecektir de Dos Santos kalır büyük ihtimâlle.
#8 - Nisan 27 2010, 12:58:31
« Son Düzenleme: Nisan 27 2010, 19:03:14 Gönderen: Armoni »
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

Aziz Yıldırım Arda'yı alır ha. (6)

Servet gidiyormuş, şimdi okudum. :Ç


Dos Santos gidiyor yalnız. (6)

bu alıntılar bana pek samimi gelmedi. (6) neyin peşindesin söyle çabuk. kng

yok, dos santos kalıyor. göndermiyorlar 21 yaşında daha yıldızı parlayabilir. çok iyi şutları var ayrıca süratli sabri kadar.
jo gitsin. gitmeli. gitsin abi. jardel kadar olamadı.
mustafa sarp taki tekniği bahsedersem oyunu çok iyi açıyor. orta sahada çok iyi. nerde ne yapacağını iyi biliyor. kaçan adamı takip ediyor her an gol pozisyonu yaratabilen bir oyuncu.
servet de gitsin tabi. ayıboğan. (6)
#9 - Nisan 27 2010, 13:35:04
Programmer: CS3-CS4

Zeitgeist

Ajanım ben mıstık. (6)
#10 - Nisan 27 2010, 14:20:24

Jo kesin gidecektir de Dos Santos kalır büyük ihtimâlle.

dos santos konusunda yanılmıssın ağmedim.
---
bu sene lige kötü başladık ama misimoviç ve insua transferi tam zamanında yapıldı. taraftar şu an yönetime özellikle adnan sezgine oldukça dolmuş durumda. misimoviç çok şeyler katacağına eminim. baroş'a çok gol attırır diye düşünüyorum. çok rahat oynamasıyla dikkatimi çekti daha çok. attığı gollerde hiç normal değil. oldukça iyi. iki ayağınıda kullanıyor birde videoda tespit ettim.

her maçta kimlere küfür ediyorum biliyor musunuz?
1- serdar özkan (en büyük mal)
2- mehmet battal
3- ali turan
ne olur bu ikisini bedavaya gönderin gitsin. bank asyada oynasınlar. lütfen yönetim duy sesimi.
sağ kanat ölü ölü.. resmen ölüüü.. ilerleyemiyoruz. battal ise baroş'un 4/1 i kadar bile edemez. şans? yoo o geçti artık. değerlendiremedi. galatasaray gibi bir takımda derbiye çıkmıssın hala şans istiyorsun. kredin bitti battal.
#11 - Eylül 01 2010, 12:16:39
« Son Düzenleme: Eylül 01 2010, 12:17:17 Gönderen: Madro »
Programmer: CS3-CS4

Bir sonraki mesaja bakacak olursak yalnız değilim. :)

Bana kalırsa iyi transferler fakat takımı kurtaracak transferler değil, Galatasaray'ın öncelikle Libero veyahut Ön Libero bulması gerekiyor. Orta sahanın ortasında oyun kurma konusunda oldukça problemler yaşıyoruz. Ali Turan konusuna gelince de Sabri'nin sakatlığının bitmesini iple çekiyoruz diyebiliriz. Aslında bu sene felaket çok, Mehmet Batdal potansiyeli olan bir oyuncu fakat daha iyi bir santrafor, stoper mevkisine bir takviye (Artık bu bölgede Hakan Balta'yı mı kullanır bilemiyorum) gerekiyor. Kanatlarımız geçen seneki kadar olmasa da şu an için yeterli, yeterli çünkü o bölgede oynayabilecek oyuncu sayısı şu an için fazla.
Velhasıl, bu sene birazcık dargınız Galatasaray'a.
#12 - Eylül 01 2010, 13:28:36
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

libero konusunda hemfikiriz. iyi bir ön libero da alınabilir. sanırım en iyi transferimiz popescu idi. aynı zamanda b.korkmaz da çok iyiydi. aratıyorlar. şu an için güvendiğim tek adam lucas neill. çok sağlam adam ya. soğuk kanlı. nokta atışı yapıyor.

sabri o kanatta çok iyi, o yoksa o kanat ölü diyebilirim. baroş'a yardımcı olarak misimoviçi verdiler. baroş bu sene uçurursa şaşırmayın.
he bu arada artık pino yuda görmek istiyoruz yahu. ne bu sakatlık gelir gelmez!!!
#13 - Eylül 01 2010, 13:50:25
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.