Alternatifim Cafe

Stil İkonu: Robert Pattinson

Discussion started on Bay

Brad Pitt ve Tom Cruise bir zamanlar en yakışıklı vampirler sayılırken Twilight filminin yakışıklı yıldızı Robert Pattinson henüz piyasaya çıkmamıştı.


 
Niye bir stil ikonu?

Twilight filminde cool vampir karakterini yakalamayı başaran Robert Pattinson için artık bir stil ikonu oldu diyebiliriz. James Dean'in asi tarzına çok benzer bir yanı var. James Dean'in erkeklerin giyimini değiştiren tarzının bir yansımasını günümüzde Pattinson başarıyla uyguluyor. Robert Pattinson'un filmdeki gardırobu kişisel hayatına da yansımış. Düzgün fiziğini kullanarak dar paça pantolonları ve jeanleri tercih ediyor. Kareli koyu gömlekleri, yün bereleri ve vintage jeanleri birleştirince iyi bir kombinasyon oluyor. Aksesuar olarak en sevdiği ikili ise çizgili atkıları, şalları ve Ray Ban gözlükleri. Sokak stilini dağınık saçlarıyla yola getiren bir tarzı var Pattinson'un. Düzensizlik içinde bir düzen adeta.Pattinson gibi giyinmek

Onun stilini takip etmeye başladığınızda göreceksiniz ki etrafınız sizin üstünüzdekilere bayılacak hem de çok rahat kıyafetler içinde olacaksınız. Dolabınızda mutlaka lacivert, gri, siyah ve kahverengi tonları olmalı. Aksesuar olarak Ray Ban güneş gözlükleri ve çizgili atkılara ihtiyacınız var. Birkaçta deri bileklik. Polo yaka tişörtlerin içinde kombine edilmiş olarak başka renk iç tişörtleri giyin. Mutlaka kaliteli birkaç vintage jean'iniz olsun. Unutmayın siz salon erkeği değilsiniz özensiz bir görüntü seçin. Robert Pattinson'un en çok tercih ettiği markalar arasında ise Hugo Boss, Diesel, Calvin Klein ve Lacoste var.
#1 - Mayıs 08 2010, 20:13:03
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.