Alternatifim Cafe

Cher'in kızı 'erkek' oldu

Discussion started on Magazin

Dünyaca ünlü şarkıcı Cher'in kızı cinsiyet değiştirip erkek oldu sevgili buldu.Asıl adı Cherilyn Sarkisian olan Amerikalı şarkıcı Cher'in 'kız' olarak dünyaya gelen çocuğu, şimdi kocaman bir 'erkek' oldu. 64 yaşındaki Cher ve eski kocası Sonny Bono'nun, doğduğunda 'Chastity Sun Bono' adını verdiği kız çocuğu, ilerleyen yıllarda içindeki 'erkeği' fark ederek cinsiyet değiştirmeye karar verdi.

Şu anda 41 yaşında olan ve adını 'Chaz Bono' olarak değiştiren Chastity Sun, son birkaç yıldır çok zorlu ameliyatları geride bırakarak, kadından erkeğe dönüşmenin son adımlarına yaklaştı.

BİRAZ KİLOLU!

Chaz Bono, hafta sonu California'da yapılan bir ödül töreninde, sevgilisi Jennifer Elia ile böyle görüntülendi. Ayrımcılığa Karşı Gay ve Lezbiyen İttifakı tarafından düzenlenen gecede sevgilisine gururla sarılan Chaz'ın kiloları ise gözden kaçmadı.

Chaz, gelecek ay Los Angeles'ta mahkemeye başvurarak, cinsiyetinin resmi olarak da kadından erkeğe dönüştürülmesini talep edecek.

ANNESİYLE ARASI AÇILMIŞ AMA...

Annesi Cher'in, yıllar önce Chaz'ın bu durumunu fark etmeye başladığında çok sinirlendiği ve 'kızını' psikiatristlere göndermek istediği belirtiliyor. Ancak son yıllarda, ana-'oğul' arasındaki sıkıntılar atlatılmış ve eski mutlu günlerine dönmüşler.
#1 - Nisan 20 2010, 18:50:50
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.