Alternatifim Cafe

Portatif havuz tamamlanıyor

Discussion started on Diğer Spor Dalları

13. Avrupa Kısa Kulvar Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak olan Abdi İpekçi Spor Salonu'nda çalışmalar sürüyor. Yapımı birçok tartışmaya yol açan portatif havuzun inşaasında son aşamalara gelindi.
 İstanbul'da 10-13 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyona için geçici olarak Abdi İpekçi Spor Salonu'na kurulan portatif havuzun inşaasında sona gelindi.

Yüzde Federasyonu Genel Sekreteri Hakan Aktaç, yapımına geçen hafta başlanan portatif havuzla ilgili akıllarda kalan sorulara yanıt verdi.

Aktaç, havuzun yapımında çok titiz davrandıklarını, basketbol oynanırken oluşan yükle havuzların yükünün denk olduğunu ve bu nedenle bir sorun çıkma ihtimalinin olmadığını söyledi.

Genel sekreter Aktaç, havuzların yapımı sırasında yeni problemler yaşadıklarını ve şampiyona için ayrılan 7 milyon TL'lik bütçenin aşıldığını, harcamaların ise toplam 9 milyon TL'yi bulacağını ifade etti.

42 ülkeden toplam 630 sporcunun katılacağı şampiyona için kurulan portatif havuz kamuoyunda birçok tartışmaya neden olmuştu.
#1 - Kasım 25 2009, 10:01:52
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Yeni!
Havuz kimyasalların dezenfektan klor fiyatlarına buradan ulaşa bilirsiniz


havuz kenar ızgaraları havuz robotu havuz pompası fiyat ve özelliklerine buradan ulaşa bilirisiniz

e havuz market
#2 - Ocak 19 2020, 17:07:16
« Son Düzenleme: Aralık 29 2020, 22:16:38 Gönderen: aberfu »
.e-havuz market

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.