Alternatifim Cafe

En çok ona hayranlar!

Discussion started on Magazin

Bir sosyal paylaşım sitesinden elde edinilen verilere göre en büyük hayran grubu oyuncu Hazal Kaya'nın!Genco dizisinde rol aldıktan sonra bir anda yıldızı parlayan Hazal Kaya, bu şöhretini Aşk-ı Memnu dizisi ile pekiştirdi. Henüz 19 yaşında olan genç oyuncubir sosyal paylaşım sitesindeen çok hayran kitlesine sahip olan isim. Hazal'ın ismini taşıyan hayran gurubunun 211 bin 293 üyesi var.

İşte diğer ünlülerin sosyal paylaşım sitesindeki hayran sayısı:

Beren Saat

İzlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter'i Beren Saat sezon finalindeki sevişme sahneleri ile bir anda magazin gündemine oturdu. Bir yarışmaya katılarak şöhreti yakalayan Beren'in hayran sayısı 99 bin 132.

Sinem Kobal

İlk olarak Dadı isimli tv dizisinde rol alan Sinem Kobal, ekranların gelecek vaad eden isimlerinden. Şimdilerde başrol oynadığı Selena isimli dizi ile özellikle çocukların büyük hayranlık duyduğu Sinem'in ismini taşıyan hayran gurubunun 80 bin 366 üyesi var.

Gamze Özçelik

Arka Sokaklar'ın azılı komiseri Zeynep'i canlandıran Gamze Özçelik'i hayranları yalnız bırakmıyor. Bir dönem sansasyonlu günler yaşayan Özçelik'in hayran sayısı 31 bin 155.

Özge Özpirinçci

Reklamların sevilen yüzü Özge Özpirinçci şimdilerde Melekler Korusun isimli dizi ile ekranlara geliyor. Özge'nin adını taşıyan gurubun 26 bin 576 üyesi var.

Merve Sevi

Merve Sevi asıl çıkışını Barış Akarsu ile başrol oynadığı Yalancı Yarim, isimli dizi ile sağladı. Son olarak Doktorlar isimli dizi ile izleyici karşısına çıkan sevi'nin adını taşıyan hayran gurubunun üye sayısı 25 bin 835

Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya, başrollerini Oktay Kaynarca, Selin Demiratar ve Mehmet Akif Alakurt'un paylaştığı Adanalı isimli dizi ile izleyici karşısına çıktı. Ekranların gelecek vaad eden yıldızlarından olmayı başaran Sarıkaya'nın 24 bin 711 hayranı var.

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, başrollerini Murat Yıldırım ile paylaştığı asi dizisi sayesinde artık tüm dünyada tanınıyor. Büyüküstün'ün adına gurubun üye sayısı 15 bin 157'ye ulaştı.

Fahriye Evcen

Yaprak Dökümü'nün Nejla'sı Fahriye Evcen de kıs sürede tanınan isimlerden. Fahriye Evcen'in 12 bin 127 hayranı var.
#1 - Nisan 11 2010, 19:24:54
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.


Hazal Kaya, Beren Saat, Sinem Kobal, Gamze Özçelik, Merve Sevi hepsi bir listede, üstelik en çok hayranı olanlar listesinde. Tam şu anda kendimi atabilirim camdan. Şu 5 ismi okudukça fena oluyorum. Şu tipleri, şu oyunculuklarıyla en çok hayranı toplamışlar. Göbeğimi hoplata hoplata gülesim, bu haberi herkesle paylaşıp kahkahalar atasım var.
#2 - Nisan 11 2010, 19:58:37
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

oyunculuklarıyla orantılı diil en çok hayranlarının olması, soyunculukla kgjdfgkdj.
bir de hayranları hep çoluk çocuk tayfası. napayım öyle hayranı gfkdsjm
#3 - Nisan 11 2010, 20:35:03

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.