Alternatifim Cafe

"Göğüslerimden nefret ediyorum"

Discussion started on Magazin

Birçok kadının sahip olmak için ameliyat masasına yattığı iri göğüslerini beğenmiyor.

Ünlü model Sophie Monk büyük göğüslerinden nefret ettiğini söyledi. Meksika'da tatil yapan Monk, "İri göğüslerim beni rahatsız ediyor. Onların daha küçük olmasını dilerdim" diye konuştu. İri göğüslerin çekici görünmediğini savunan Sophie Monk vücudunun beğenmediği yerleriyle ilgili de, "Biraz daha kıvrımlı olmayı isterdim. Bu daha iyi bir görüntü sağlardı. Bacaklarım uzun ama vücudumun üst kısmı onlara oranla çok kısa... Ama yine de aynaya baktığımda o kadar da kötü görünmediğimi düşünüyorum" dedi.
#1 - Nisan 10 2010, 19:50:48
« Son Düzenleme: Nisan 10 2010, 19:51:31 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Yüzü güzel hatunun, haklı , hak veriyorum. Büyük göğüs bencede itici. Eh tabi ,erkeklerin fantezi dünyası değişik, olsun sevebilirler. Ama haberi gördüğümde 50 numara göğüslü bi şey bekliyodum, onçün biraz rahatladım. Benle aynı fikirde bi bağyan var didim. Mutluyum, teşekkürler.
asfasg
#2 - Nisan 11 2010, 22:43:43
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Yoo, ben sevdim. kalsın bence. bence kalsın onlar. hiç dert etme. kalsın kalsın hiç uğraşma, iyi böyle. sevdim ben. :)
#3 - Nisan 12 2010, 13:12:03
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Bu göğüs büyük falan değil. Bildiğin "sarkık". Yaşlanınca közlenmiş patlıcana döner bunlar. Öl sen en iyisi.
#4 - Nisan 12 2010, 15:25:07

Caaaan, bugün bunun aynısından bi müşteri geldi. Göbeğine kadağ. Oraya bakarak sipariş aldım artıkın o derece bi şeydi. Gittiğinde çok konuşuldu lan. Ah siz erkekler, nası değler.
#5 - Nisan 12 2010, 20:09:07
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.