Alternatifim Cafe

İşte kadınları kıskandıracak göğüs!

Discussion started on Garip Olaylar

Her geçen gün Çin'den ilginç bir insan manzarası ile karşılaşıyoruz. Şimdi bunları yeni bir tanesi daha eklendi.

Boynuzu çıkan kadın ve çenesinden kocaman ur çıkan adamdan sonra şimdi de dünyanın en büyük göğüslü adamı herkesi şaşkına çeviriyor.

Doktorların dünyanın en büyük erkek göğsüne sahip olduğunu açıkladığı 53 yaşındaki Çinli  Guo Feng, 10 yıl önce göğüslerinin irileşmeye başladığını söylüyor.

Doktorlar henüz hastalığa teşhis koyabilmiş değil, o nedenle de tedavi edilemiyor. Göğüste ur ya da kanser hücresi olmadığı da kesin.

Yıllardır tüm parasını hastanelerde harcadığını söyleyen Feng, bir ara doktorların kendisine yardım etmek istemediğini düşünmeye başlasa da hala umudunu yitimiş değil.

Büyük göğüslerine çare bulamayan Feng, yaz sıcağında bile çevredekilerin bakışlarından kurtulmak için kalın montlar giydiğini anlatıyor.
#1 - Mart 26 2010, 19:08:07
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

kıskanmak derken? emin misiniz :/
daha çok mide bulandırıcı.
#2 - Mart 26 2010, 19:40:19

Kıskançlık? Tabi bunun için öldürebilirim kendimi.
Neyse, kötü bir mevzu.
#3 - Mart 26 2010, 19:42:46
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Töbe allam töbe. Fight Club gibin olmuş. -_-
#4 - Mart 26 2010, 22:08:52
Biz ol nesl-i kerîm-i dûde-i Osmaniyânız kim
Muhammerdir serâpâ mâyemiz hûn-ı hamiyetten

hormon bozukluğu
#5 - Temmuz 18 2010, 04:41:58

Bundan 2 ay önce böyle bi adam TR de görmüştüm : ) Jinekomastik erkekler haddinizi bilin. :Ç
#6 - Şubat 10 2012, 21:52:04
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.