Alternatifim Cafe

Az kalsın parçalıyorlardı!

Discussion started on Magazin

2008 yılında serisinin ilk filmi vizyona giren ve tüm dünyada büyük ilgi gören Twilight'ın (Alacakaranlık) yıldızı Robert Pattinson'un İngiltere'de bulunan Madame Tussauds Müzesi'ne balmumu heykeli konuldu.

ROBERT PATTINSON'UN BALMUMU HEYKELİNİ PARÇALIYORLARDI

Ünlülerin gerçeğine birebir uygun olarak yapılan balmumu heykellerinin yer aldığı Madame Tussauds Müzesi'nde İngiliz aktör Robert Pattinson'un heykelinin konulmasıyla hayranları müzeye akın etti. Stephanie Meyer'ın romanından sinemaya uyarlanan filmin yıldızı, Pattinson'un heykeline birçok genç kız sarıldı. Müzeye ayrıca son olarak Kill Bill filmi serisinin ünlü yönetmeni Quentin Tarantino'nun da bir heykeli konuldu.
#1 - Mart 25 2010, 19:55:56
« Son Düzenleme: Mart 25 2010, 19:56:06 Gönderen: Mercey »
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

mal mı bu insanlar yahu. bu kadar mı abazanlık, görmemişlik olur. sanki hayatlarında hiç erkek görmemişler.
Allah akıl fikir versin.
bana niye hiç cazip gelmiyor bu geri zekalı? sorun mu var bende. hey yarabbim.
#2 - Mart 25 2010, 21:04:57

Arkadaki hatunlarda fiskos yapıyor. İzin versinler tecavüz bile edebilirler, o potansiyel var.
#3 - Mart 25 2010, 22:50:55
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Ulan şuraya bak, koskoca Tarantino'nun heykeli konuluyo, arada geçiştiriyolar onu da, ne hale geldik. İddia ediyorum, Robert Pattinson'ınkinin boyutlarında dildo üretin, peynir ekmek gibi satar.
#4 - Mart 26 2010, 10:27:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.