Alternatifim Cafe

Sadece açık havada seks yapabiliyor

Discussion started on Garip Olaylar

İngiliz Danielle Vincely, ilginç fobisi yüzünden dertli. Danielle sadece açık havada cinsel ilişkiye girebiliyor.

Genç kız ilk cinsel deneyimini 18 yaşında evinde yaşamış. Fakat ilişki esnasında duvarların üzerine doğru geldiğini sanan genç kız kendini dışarı atmış.

'UTANÇ VERİCİ BİR DURUM'
Genç kız “O günden beri kapalı alanda cinsel ilişkiye giremiyorum. Benim bu durumum erkeklerin önce hoşuna gidiyor. Fakat soğuk ya da yağmurlu havada denediğimizde felaketle sonuçlanıyor. Zamanla durum utanç verici olmaya başlıyor. Sonunda da beni terk ediyorlar” diyor.
(Posta)
#1 - Mart 24 2010, 19:19:22
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

:D  bir bu eksikti la

Bunu bize duyurmak zorunda mıydın
#2 - Mart 24 2010, 23:19:00
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

çözüm bol uyku ilacı atarım sonra yaparken kemraya çekerim izletirim bak demekkki bişey olmuyomuş derim tedavisi var yani bana verğin 1 saate tamam:D:D:D:DD:
BuLDun hemen ÇöZümü sana kaLıRsa  :D
#3 - Kasım 11 2010, 18:58:20
HeRkes HeRkesi HeRkes sanaRken ben seni faRkLı sanmıştım oysa. . .

neyli ev neyli?
#4 - Kasım 11 2010, 21:34:09

PosiTive

Crocop len bu. Bumerang gibi saloz.
#5 - Kasım 13 2010, 21:25:02

bu haberin altında oluşması gerek yorumlar bunlar olmalı kanısındayım...

"Her türlü hava koşullarında ilişkiye girilir."

"Islak yol , Kar , Deprem farketmez bizler her türlü ilişkiye gireriz."

"Evde okulda işte arabada aklına gelebilecek her noktada  upd ihtiyaçlarınızı karşılar..."
#6 - Kasım 13 2010, 23:41:33
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

yürü be malkoçoğlu.
#7 - Kasım 14 2010, 20:22:26

Senin işin de zor kardeş.
#8 - Aralık 14 2010, 18:09:09

Yazık kıyamam ya.
#9 - Şubat 10 2012, 21:30:42
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.