Alternatifim Cafe

40 kadınla grup seks!

Discussion started on Magazin

Twilight ile zirve yapan Robert Pattinson, yeni filmiyle adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Twilight (Alacakaranlık) serisiyle yıldızı parlayan aktör Robert Pattinson, Fransız yapımı “Bel Ami” filminde 40 çıplak kadınla sevişme sahnesinde rol aldı. Yakışıklı yıldızın cesur sahnelerine, aşklarını yeni itaraf eden kız arkadaşı Kristen Stewart’ın ne diyeceği ise şimdiden polemik konusu oldu. Ancak genel kanı Stewart'ın kızacağı yönünde.

Pattinson, Fransız yazar Guy de Maupassant’ın romanından esinlenerek çevrilen filmde, zengin kadınlarla birlikte olarak kariyerinde yükselmeye çalışan bir gazeteciyi canlandırıyor. Filmde Uma Thurman ve Christina Ricci de rol alıyor.
#1 - Mart 23 2010, 20:07:49
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Kardeşim bu herife aşık bide ne buldun şunun süzme gözünde
#2 - Mart 23 2010, 20:20:01
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

hayret pattınsonun konusu ılkkez bukadar boş kalmış 40 kısı ıle sex yapıcagını duyunca kımse yazmamış neo kıskandınızmı aşkınızı :D efekt kahramanı ahahahaha
#3 - Mart 23 2010, 22:52:29
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

izlemek lazım
#4 - Mart 24 2010, 21:38:04
www.askimchat.net

/server irc.askimchat.net    dostlugun ve arkadasligin tek adresi

Dionysus.

aşklarını yeni itaraf eden kız arkadaşı Kristen Stewart
wtf?
#5 - Mart 24 2010, 22:06:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.