Alternatifim Cafe

Tivibu 100 Bin Üyeye Ulaştı!

Discussion started on Network, İnternet ve Güvenlik

Tivibu rüzgarı tüm hızıyla sürüyor...

TTNET’in kişisel eğlencede zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran yeni servisi Tivibu tüm hızıyla yayılıyor. Hizmete girdikten kısa süre sonra 100 bin üyeye ulaşan Tivibu, kullanıcılara televizyon ve sinema keyfini eşsiz internet deneyimiyle sunuyor.

Oscarlı Filmler Haftası, Komedi Filmleri Kuşağı gibi özel içeriklerle zenginleştirilen Tivibu, lansman kampanyası kapsamında 1 TL’yle izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

30 Nisan’a kadar Tivibu üyesi olanlar da avantajlı kampanyadan yararlanabilecek; 1 Mayıs’tan itibaren 31 Aralık’a kadar Standart Paket için 1 TL, Standart Plus Paket için ise yalnızca 4 TL ödeyecek*.

Arayüz yazılımları Türk Telekom Grup Şirketi Argela tarafından geliştirilen Tivibu, bugün 65 ayrı kanalda yer alan tüm dizi, program, haber ve içerikleri yayın akışıyla aynı anda, yani; canlı olarak izleme imkânı sunuyor. Tekrar İzle, Durdur İzle gibi özelliklerin yanı sıra, zengin ve farklı içerikleri Seç İzle ve Kirala İzle ile sunan Tivibu, her geçen gün artan bir ilgiyle karşılanıyor.

Tivibu, TV ve sinema izleme deneyimini zaman ve mekandan bağımsız olarak kullanıcılarına sunuyor. Devamlı olarak yeni içeriklerin eklendiği, yaşayan ve sürekli gelişen bir platform olan Tivibu ile ortalama bir dizüstü bilgisayar son sistem ileri bir televizyon makinesi halini alıyor. Tivibu ile evde, ofiste, mutfakta, tatilde, parkta kısacası her yerde; film, belgesel, spor karşılaşmaları, haber, yarışma, dizi, eğlence programı gibi birçok farklı içerik, “kaçırdım”, “geç kaldım”, “yarım bıraktım” derdi olmadan seyredilebiliyor.

* Standart Paket’in liste fiyatı 3 TL, Standart Plus Paketi’nin ise 8 TL’dir.
#1 - Mart 21 2010, 15:14:42
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.